Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hont andrás fideszes?

Hont andrás fideszes?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán kritizálja a fideszt, ellenben MP-t és a tiszát gyűlöli, ahogy a követői is.

Akik követik, gyakorlatilag mind fideszesek.

Most már ráadásul a megafon stílusú propagandát is tolja, Ma rakta ki, hogy milyen kevesen vannak a hősök terén, miközben azok a felvételek még a beszéd megkezdése előtt készültek.

Akkor ő róla nyugodtan kijelenthető, hogy fideszes,ugye?



jún. 8. 15:21
A kérdező szavazást indított:
Igen, fideszes
Nem, nem fideszes
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, de az András nagybetű.
jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Nektek mindenki Fideszes aki kritizálja most MP-t vagy anno az ellenzéki összefogást csak azt nem veszitek észre, hogy ezek a kritikák a legtöbb esetben ülnek.


[link]


Egy 2 hektáros területen állnak, itt ha van 50 ezer ember és ez volt minden idők legnagyobb tűntetésének beharangozva, akkor még jóindulatúak vagyunk.


Akkor ki a hülye? Hont amikor azt állítja, hogy "Alig várom, hogy korunk Philipje bemondja erre a kétmilliót, a média meg átvegye." vagy te amikor Fideszezed csak hogy a kedvenced kicsit jobb fényben tűnjön fel?

jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, azt elírtam véletlen, ezért bocsánat.
jún. 8. 15:25
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem a kedvencem, sőt, van amiben egyetértek Hont András írásaival.

Nekem az furcsa, hogy a fideszt nem ekézi lényegében soha, illetve a követőtábora is fideszes.

jún. 8. 15:27
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
nem tudom, de nagyon nem szereti az ellenzéket, és magyar pétert.
jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

"Nekem az furcsa, hogy a fideszt nem ekézi lényegében soha, illetve a követőtábora is fideszes."


erre valami példa, bizonyíték?


"A csodás fészbukértelmiség és az egyéb magyar szürkeállomány szerint itt minden Orbán. Ha meghal egy római melegbárban egy influenszer: Orbán. Ha izraeliek világszerte értékesítenek egy kémszoftvert: Orbán. Ha kiszivárog egy felvétel, amelyen ellenzékiek egymásközt egymást szapulják, és saját elásatásukról értekeznek: Orbán. De ha van egy ügy, amelyik az első mozzanatától bűzlik, de pillanatnyilag csillapítja a sokéves mellőzöttség miatti keserűséget, az biztosan nem Orbán. Ugyan már, ez konteó! Jóvannakor.

Még egy megjegyzés. A Megváltó maga is elismerte, hogy nemsokkal megváltósága előtt Mészáros Lőrinc cégénél járt állásinterjún. Nekem csak egy kérdésem van, illetve kettő. Mi van, ha azt az állást meg is kapta? És az állás az, amit most látunk?"


Ez egy tegnapi posztja, amiben lényegében véve meggyanúsítja a Fideszt azzal, hogy MP az ő emberük. Ez nem a Fidesz ekézés?


Ugyanaznap: "Narancsvidékek a Dunántúlon | atlatszo.hu" megosztás.

jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hont András anno fideszes képviselő volt Budapesten, de összeveszett Orbánnal és kirúgták a Pártból.
jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Hont mindenkivel szemben kritikus, nehéz ezt elfogadni? Ha Hont fideszes lenne, akkor nem az Átlátszónál dolgozna.
jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Barbell Deadlift ***** válasza:

2-es


Nem az a baj, hogy kritizálja Magyar Pétert, hanem az, hogy ugyan abban a gusztustalan stílusban teszi ezt, mint a Megafon.

Nézz meg egy átlag Hont bejegyzést. Pár napja azzal haknizott, hogy bezzeg a Rákayt mindenki bántotta a luxi autó miatt, de a Magyat Péter is luxusautóval pózol. Majd amikor helyretették a kommentelők, hogy Rákay autója egy 100 milliós luxusautó, Magyar Péter kocsija meg egy kb. 6 millió forintos középkategóriás BMW.

Majd erre csinált egy újabb posztot, és sértődötten előadta, hogy ez mekkora pazarlás, hogy nem egy egyterű családi autója van, és hogy nem az számít, hogy 7, vagy 77 millió (mivan??), hanem hogy ez fölösleges úrizálás.

Ez teljesen nélkülöz minden objektivitást.


Írhatnék még példákat, de fölösleges, számos alkalommal bele lehetne kötni Hont ferdítéseibe.


Még egyszer írom: lehet kritizálni Magyar Pétert (pl. az EP mandátummal kapcsolatos szavazásnál nem mondott kontra érvet, ami így elég furcsán vette ki magát, vagy hogy olyan képet tesz ki, ahol a nadrágon keresztül látszik a pöcse), csak azt ne a Hír TV, meg a Bayer show szintjén, mindennemű objektivitást mellőzve tegyük.


Egyébként, nekem meggyőződésem, hogy Hont nem fideszes. Szimplán egy arrogáns, megsavanyodott ember, aki irigykedik, és így vezeti le a feszkót.

jún. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!