Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják sokan, hogy...

Miért gondolják sokan, hogy Karácsony Gergely fog győzni, amikor már 2019ben csak pár százalékkal győzött és most már nagyon sokan szidják a dugók miatt, a sok életveszélyes (pl. Margit körúton) kerékpárút miatt, a lánchíd, rakpart miatt?

Figyelt kérdés
jún. 7. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Mert Vitézy össze lett Orbánozva ma elég dúrván.

Érdekesség hogy Karácsony pedig össze van Gyurcsányozva.


Nagyon izgalmas meccs lesz.


(Én Vitézyre szavazok.)

jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne gondolnák? 50-50% kb. az esélye,h vagy ő nyer,vagy Vitézy. Az emberek többségét amúgy sem az érdekli,hogy konkrétan mit csinált, hanem hogy milyen politikai élményt szolgáltat nekik, ez az Orbán Viktor elleni szabadságharc,amit előad nagyon sokak számára ellenállhatatlan.
jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mostani is szoros lesz. A Vitézy+Szentkirályi szavazatok nem fognak egy az egyben összeadódni. A kérdés, hogy a lemorzsolódás hova vándorol.
jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mad Max2 ***** válasza:
65%

Aza helyzet hogy Karácsony nem sok mindent csínált az elmult 5 éveben


ennek jelentős oka az hogy Orbán mindent megtett hogy anyagilag ellehetetlenítse a fővárost, büntette a budapestieket mert nem birkák.


Én mindenképp Kari gerira szavazok, mert a fidesz egy métely Magyarország testében amit nem támogatni hanem kiírtani kell.


Vitézy amugy emberileg is problémás, anno tarlóssal sem tudott együtt dolgozni.

Mindenhonnan kirukták mert egy összeférhetetlen nárcisztikus ember, aki nem ért semmihez, de azt hiszi magáról hogy ő sza rta a spanyolviaszt.


Tehát egy fidesz jelőlt Vitézy nél mindenképp jobb választás kari Geri

Akik meg amugy nem szeretika fideszt de mégis Vitézyre szavaznak, azok nem tudom hol hordják az agyukat...

jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Csak megsúgom, hogy dugók eddig is pont ugyanekkorák voltak, a rakpartot pedig már Tarlós korában is lezárták.
jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit OFF, de korábban amikor felmerült Vitézy neve, akkor még mindenki azt mondta, hogy bár jó szakember, nem polgármesternek való... hogy változik a világ :D
jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dugók? Már rendszerváltás körül is dugóban álltam, például a Hungárián.
jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazi métely a DK is nem csak fidesz. A különbség csak annyi hogy most van esély az egyiket elpusztítani.
jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!