Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "a korrupt és rossz politikuso...

"a korrupt és rossz politikusokat azok a jó állampolgárok választják meg, akik nem mennek el szavazni. " Egyetértesz Magyar Péterrel?

Figyelt kérdés
+ akik a fideszre szavaznak

jún. 7. 17:51
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
15 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Igen.
jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Sok fideszes nem fog szavazni szavazni, szerintem.

A kérdést nem teljesen értem.

jún. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

A gyengébb szellemi képességűek kedvéért leforditom MAgyar Péter szavait:

Ne vakard a tökeidet otthon, szedd össze magad és szavazz, ez a Te sorsod is.

Váltsd le a fideszet, és szavazz a Tisza Pártra.

jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Legutóbbi polgármesterválasztáson szavaztam. Az nyert, akit szerettem volna, így leváltotta azt, aki előtte több cikluson át volt. Az elődje nem csinált semmit és lopott. Kiderült ez az új is csak lop.

Szóval, azt hiszem idén nem megyek el.

jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4es, ne legyél lusta
jún. 7. 17:58
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Mi az a + akik a fideszere szavaznak?
jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Valamilyen mértékben igen. Annyiban mindenképp, hogy ha mindenki aki otthon maradt pl. két éve elment volna és leszavaz az ellenzékre, akkor most nincs Orbán, talán már börtönben ülne a haverjaival együtt. Ehelyett azóta is pusztítja az országot.

Nem nagyon értem mibe tart elmenni pár száz métert 2-3 évente egyszer, ha már adott a lehetőség hogy döntsünk a jövőnkről, a sorsunkról, az életünkről.

jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Így van, a nemtörődöm, beleszarok emberek a legrosszabbak. Miattuk tart itt ez az ország.
jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
A fideszesek közül sokan nem mennek el majd szavazni még a Peti pártiak közül szinte mindenki ott lesz, tehát nem értek egyet.
jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
7-es, de miből gondolod, hogy aki otthon maradt 2 éve, az mind ellenzéki érzelmű? Ez nem ennyire fekete-fehér, ennyire nem lehet leegyszerűsíteni.
jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!