Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar nép tényleg annyira...

A magyar nép tényleg annyira elbutult, vagy gyermeteg, hogy a most ömlő háborús riogatással el lehet érni náluk egy elsöprő Fidesz-győzelmet?

Figyelt kérdés

jún. 7. 17:37
A kérdező szavazást indított:
Tartok tőle, hogy igen
Talán
Nem
28 szavazat
1 2
 1/16 Neurotech ***** válasza:
75%
Jah hát ez a kolostormajom nem fér a bőrébe. 5 napja jelent meg egy cikk az indexen, hogy Boris Pisturius vissza akarja vezetni emiatt a sorkatonaságot Németországban, Makron meg egyenesen már most küldene csapatokat Ukrajnába. Sajnos a hülyeség ragadós.
jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Az még egy dolog, hogy ha egy nép annyira ostoba hogy a háborús riogatással is meg lehet venni őket kilóra.

Az meg már hab a tortán, ha a háborúval olyan ember riogat, aki közben önmaga támogatja a legfőbb háborús bűnöst!

Igen, ez a valóság.

jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Azért várd ki a végét.

ÁRAD A TISZA!

jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
A háborús veszély az valós ebben igaza van a fidesznek , de nem szavazok rájuk az egyéb dolgaik miatt.
jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha van néhány normális képviselőnk, akkor nem olyan érdekes, hogy a FIDESZ-nek mennyi lesz.
jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 HakapiszikMatyi ***** válasza:
83%

Hmmm. Kedden voltam édesanyámnál, ahol a nőbvérem lány, és családja is lakik. A Tik-Tok-on épp valami cigány család mindennapjait nézte a keresztlányom.

Az egész emberiség hülyül ezek miatt. Szerencsére már nem látom meg.

Amikor 1990-ben azt mondtam, hogy a Fideszt el kell taposni, akkor kiröhögtek...

Na, most itt van nektek! És baromi nehéz lesz most már eltakarítani!

jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Barátnőm most volt a nagyanyjánál. Faggatta, hogy kire fog szavazni és hogy ugye hogy a Fideszre. Ő mondta, hogy még nem tudja, amúgy meg az ő magánügye, nem akar erről beszélni. A nagyanyja odáig hergelte magát (diplomás ember egyébként), hogy ha a háborúpárti Gyurcsányra szavaz, akkor többé nem az unokája. Wtf??
jún. 7. 18:18
 8/16 A kérdező kommentje:

4:


A háború Európában nem veszély, hanem realitás. Én úgy látom, hogy a vita inkább abban van, hogy az európai népek közös erővel ellentartsanak-e az orosz offenzívának, vagy sem. Nem?

jún. 7. 18:25
 9/16 anonim ***** válasza:
A háborús veszély az valós viszont az a gyűlöletkeltés amit a fidesz csinál az is valós, tehát bukni fognak emiatt.
jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 HakapiszikMatyi ***** válasza:
14%

Az elég durva, ha egy családon belül is ilyen megoszlás van...de ez a demokrácia.

Én szélső-jobbos vagyok, a párom most éppen DK-s. A lányunk "Kutyapártos" ( Ezt még meg is értem.)

Szavazás előtt-után 2-3 héttel oda a családi béke! :)

Elcibáltam őket MHM rendezvényre, és legelább azt belátták, hogy ez a "jobboldal" nem ugyanaz, mint amit képzel a többség.

jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!