Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2 éve Magyarország lett...

Ha 2 éve Magyarország lett volna megtámadva az oroszok által, hogy reagálta volna a magyar nép?

Figyelt kérdés

Ukrajna megtámadása a magyarok többségének helyeste a döntést, akkoriban élőben meg online térben mást se hallottam csak a Putyin éljenzést, ukránok halálán való viccelődést stb Emlékszem sokan mondták ez a Putyin a legjobb ember, mennyire menő ahogy szétbombáznak ukrán városokat.


Ha idehaza ez lett volna, hogy fogadta volna a magyar nép?


ápr. 1. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Minket nem támadta volna meg. Vagy ha még is akkor mára világháború lenne ugyanis ezt a NATO és az EU nem hagyta volna, remélhetőleg.
ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Erősen meglepődtünk volna, mert sem ok, sem lehetőség nem lett volna rá közös szárazföldi határ híján.
ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Ezt hogy kell elképzelni? Ideteleportálnak? Azon meglepődtem volna, az biztos.
ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor így reagált volna a legtöbb magyar:


https://www.youtube.com/watch?v=gkjlwPmrnHc

ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem támadta volna meg, kész! Egyedül OV idegeníti el magától, hogy egyre jobban függetlenedni akar tőlük, meg oda és vissza van D.Trup-ért.

Az Ukrán háborúnak előzményei vannak, ezt ne felejtsük el! azon csodálkozom hogy nem hamarabb? nem azért mert szadista lennék, közel se, csak az akkori helyzet elég parázs volt, és ki is tört! Azért Oroszország atomhatalom, és szeretné ezt meg is őrizni ill területeit megvédeni, ha az elkorcsosult nyugatnak szinte mindent lehet, meg feszt az Oroszokat hibáztatni mert már azt se tudják miből mennyit szabad, akkor ez a lépés tőlük a minimum volt mindenek után. A mai fordított elmehibbant világot utálom! 180 fokos, a normalitástól az őrület felé elmozduló világba élünk ami csak fokozódik, egyedül ő az aki az identitásukat nem óhajtja a dögevők elé vetni!

ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ukrajna megtámadása a magyarok többségének helyeste a döntést"

Akkor elég rossz körökben mozoghatsz. Én pl konkrétan senkit nem ismerek aki helyeselte volna.

ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, harcolnának.
ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

“Ukrajna megtámadása a magyarok többségének helyeste a döntést"



Akkor elég rossz körökben mozoghatsz. Én pl konkrétan senkit nem ismerek aki helyeselte volna.”



Kb mint a nemzetthy konzultáció szavaz 1-2 millió magyar, azt képesek leírni, hogy a magyarok 99% a véleménye 😂😂😂



Nem a magyarok, hanem a válaszadók.

ápr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én vidéken élek itt helyeselték az orosz támadást.
ápr. 1. 16:17
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Az itteni jobbágyok tapsikolnának hogy jöttek a ruszkik felszabadítani minket
ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!