Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Borkai Zsoltot kidobták a...

Borkai Zsoltot kidobták a Fideszből, vagy magától lépett ki?

Figyelt kérdés

Engem ez meglepett nemrég mikor láttam hogy a Fidesz őt is Gyurcsány emberének ábrázolja a propagandában. Na nem az lepett meg maga hogy szerintük Gyurcsány embere, tudjuk hogy mindenki aki (már) nem fideszes az csak Gyurcsány embere lehet, persze...

Engem az lepett meg hogy Borkai ezek szerint már nem fideszes. Nem követtem őt a yachtos botránya óta, de úgy tudtam utána még simán ténykedett tovább mintha mi se történt volna. Ezek szerint akkor elváltak útjaik a kormánnyal.

Kérdésem: ő most magától hagyta ott a pártot, vagy kidobták? Mi volt a szakítás oka?



jún. 7. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Borkai úgy nyilatkozott, hogy nem akarja, hogy a botránya ártson a fidesznek, ezért kilép a fideszből. Hogy ez saját elhatározása volt vagy sem, nem derült ki, de tekintve, hogy most mennyire lejáratják, inkább az utóbbit tippelném.
jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Borkai tudta, hogy már nincs helye a fideszben ilyen botrány után. Megelőzte és kilépett.
jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!