Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ti is utánanéztete...

Fideszesek! Ti is utánanéztetek a kötelező sorkatonaságnak? Manfred weber nemis beszélt kötelező európai sorkatonaságról, miért hazudják ezt a tévében?

Figyelt kérdés
Én elhittem, mondtam is páromnak, hogy akkor jó nagy gáz lesz. Utánanéztem a neten, hogy a külföldi hírekben mit mondanak erről és semmit nem találtam, furcsa volt. Majd megtaláltam azt a videót, amiben erről beszél a Weber és szó sem volt Európai sorkatonaságról, mint kiderült nem is lehet kötelezni erre az összes országot. Miért hazudik nekem a tévé???

jún. 7. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Válasz a kulcsszavak között: M1. Kamu propaganda a Magyar "köz"média.
jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
A birkák olvasni se tudnak, csak az M1-et hallgatják.
jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem mindegy? Évek óta azon lamentálnak a sörhasú fideszes macsók, hogy a sok kakadut el kellene zavarni Kalocsára, hogy férfit faragjanak belőlük, erre most előjött a kis érzékeny lelkük. Még háromszor mást mondanak vasárnapig, és ez egyetlen fideszest sem fog zavarni.
jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fsms ***** válasza:
36%
A szép az egészben , h pont a KDNP javasolta a sorkatonaság visszaállítását .
jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Orbánék akarnak sorkatonaságot, f*snak... Kövér asszem már évek óta szajkózza na meg Ungár anyja is, Schmitt Mária...de ők még a nőket is besoroznák. Ehhez maximum még a mihasznák járulnának hozzá meg egy két jelentéktelen párt.

Én tuti nem fogok egy kormány végett sem harcolni, főleg nem meghalni. Harcoljon az, aki kiterveli a háborút. Bunyózzák le egymás között.


De szerencsére nem lesz ilyen, Orbán csak teszteli a reakciókat szokásosan. Ez megy pár éve, ha valamit kitalálnak akkor vagy a szatellit pártjaikkal elvégeztetik vagy ráfogják valakire, hogy ők akarták Nektek a "rosszat", mi megvédünk.


Azt sem szabad a politikusok többségének elhinni, amit kérdeznek, ahogyan a médiának a dolgait is helyén kell kezelni.

jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem néztem utána, nálunk nincs sorkötelezettség, szerződéses katonáink vannak, NATO tagok vagyunk, értelmetlen lenne a sorozás újra. Meg én már amúgy is voltam egy sorozáson fiatal koromban. Már akkor is alig vittek el valakit, a végét járta a sorkatonaság intézménye, engem se vittek el a pollenallergia miatt. Nem is értem amúgy, mert pl télen mehettem volna, de nem bánom egyáltalán.

A kampányt meg mindig el kell osztani kettővel-hárommal.

jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Weber nem fogalmazott egyértelműen, hatásköre egy német politikusnak csak Németországra van, de vélhetően örülne annak, ha más országban is lenne. A brüsszeli központ meg szeret olyanba is beleszólni, amibe elvileg nem tehetné.
jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sörpocak ***** válasza:

"Weber nem fogalmazott egyértelműen, "

Legjobbakkal is megesik, ilyenkor újra rákérdeznek, amaz pedig egyértelműsít. Magyarországon a lakájmédia az egyértelműsítés után is nyomatta a propagandát a mai napig.

jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én totál benyaltam az egészet.
júl. 21. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!