Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért sértegetik...

A balosok miért sértegetik még mindig azokat, akik nem baloldaliak?

Figyelt kérdés

[link]

Felháborító! Tök igaza van Jankának.



jún. 7. 11:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10

De, vagy hazudsz, vagy ostoba vagy.

Arról beszélsz, hogy mit látsz a moziban! Normális vagy? Ha valaki nyomorban él és nincs pénze, akkor miért lenne a moziban? Hány filmet lehet megnézni 0 forintból? Magyarázd már el.


Ezek a nevetséges kis példák, hogy pláza meg mozi, már a társadalom felső 10%-val megtelne. Hol a másik 90%? Ezért f*szság arról beszélni, hogy "mit látsz". Nyilván nem fogod látni, ha luxus helyekre jársz és egy mozi ma luxusnak számít.


Az ársapkás magyarázatod meg ritka gyenge. Ha annyira jól keresnének az emberek, hogy nem azt vennék, akkor a boltok miért nem rakták ki ezeket? Akkor nem vásárolnák ki őket a vagyonukból, ha olyan jól él a magyar.

Pont azért rejtegették, mert mindenki, kivétel nélkül ezeket akarta venni, mert nincs pénzük másra.

Vidéki településeken van, ahol pl. a cukrot és hasonló termékeket felbontották és nem kilóra adták, mert egy kilót nem tudtak kifizetni.

jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11 Nem tudom, hogy te most trollkodsz, vagy ezeket mind komolyan írod. :)


Én vidéken élek. Egy faluban nőttem fel, ebből a községből költöztem át 5 évvel ezelőtt egy kisvárosba. Az előző lakóhelyemen is rengeteg barátom, ismerősöm van, valamint már itt az új lakóhelyemen is. Valahogy egyik sem nyomorog. Édesanyám egyedül él egy 100 m2-es házban nyugdíjas tanítóként és nem nyomorog.


Egyébként így kezdted: "Mit lehet mondani olyan emberekre akik világháborútól rettegnek miközben a szolgatartójuk nyomorban és éhségben tartja őket?"


Gondolom itt a szolgatartóként a Fideszre gondolsz... Hát barátom, én az elmúlt 14 évről csak pozitív dolgokat tudok írni, engem valamiért nem tart nyomorban és éhségben ez a rendszer, de ahogy nézem ismerőseimet sem. És semmiféle világháborútól sem rettegek, mivel senki sem paráztatott be engem semmiféle háborúval. Mondjuk talán abban egyetértünk, hogy túl sokat foglalkozunk ezzel a háborúval. Ennyit sem kellene. Nem a mi háborúnk, pont le kellene szarni az egészet.


Aki meg nyomorban és éhségben él, annak ajánlom, hogy menjen el dolgozni, mert jelenleg csak az nem dolgozik, aki nem akar, ráadásul még válogatni is lehet.

jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11 költözz vissza Etiópiából akkor ,mert idehaza nincs nyomor. A viszonylag szegényebb embereknek is telik napi 2ezerért doboz cigire meg a piára. Meg lehet szorozni 365 nappal minimum 1 milliót elvernek évente erre. Ez nem nyomor, hanem jóléti pazarlás.


Nyilvánvaló , hogy az olcsóbb terméket keresik az emberek , ezért vették a sapkás termékeket. Én nem vagyok csóró, de ugyanazt a tejet , sajtot miért venném meg dupla áron? A boltok szemét módon nyerészkedtek, meg kellett állítani őket.


Akárhova nézek új autók, új lakóparkok.Tesla meg a Bmw már népautó lett. Bárhol keresek szállást üdülést minden fullon van jóelőre kell gondolkodni a foglalással. A Meki az aránytalan árú szemétkajálda dugig van hétvégente. Pedig 4 személyes családos menü árából kapna 7-8 kiló cs.mellett az ember. Ha "szegény" lenne azt venné. Akármennyi az üzemanyag ár a dugó állandó, mindenki a pulyáját kocsival hozza viszi 1km-re is. Szóval ,sose volt ilyen jómód idehaza.

jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!