Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért sértegetik...

A balosok miért sértegetik még mindig azokat, akik nem baloldaliak?

Figyelt kérdés

[link]

Felháborító! Tök igaza van Jankának.



jún. 7. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
?????
jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ennyit tudnak.
jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Én ezt pont fordítva érzékelem. A balosok folyamatosan “birkameneteznek”, “pedofideszeznek”, sértegetik Orbánt, stb… lehetne sorolni.

Innentől kezdve amilyen az adjonisten’ olyan a fogadjisten’…

jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Rosszul értelmeztem a kérdét. De gondolom lejött… 🤣🤣🤣
jún. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem baj, sértegessenek csak ,ez még jobban megerősít benne, hogy rájuk nem fogok szavazni, csak a fideszre. Az fog nekik fájni legjobban, ha mindig vesztenek.
jún. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
A fideszesek jobban tolják a sértegetést. Látszik is, hogy sokkal több köztük az egyszerű gondolkodású, megvezethető, buta ember.
jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Mit lehet mondani olyan emberekre akik világháborútól rettegnek miközben a szolgatartójuk nyomorban és éhségben tartja őket?


Minden korszakban megvolt a megnevezés. Jobbágy, rabszolga, de mivel a fideszeseknek elvileg szabad döntési joga van de ennek ellenére is ez tetszik nekik, a birka pont illik rájuk.


A birka is egész életében a farkastól retteg és követi a juhászt, közben pedig a juhász vágja le őket a végén.


Körülbelül ezen az értelmi szinten vannak a fideszesek itt európa szívében.

jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%

7-es: Nem tudom te hol élsz, de én itt sehol sem látok nyomort és éhséget. Amíg az emberek talicskával dobják ki az élelmiszert a kukába, amíg a tépett húsos 6 ezer forintos hamburgerekért sorbanállás van, amíg a boltokba hosszú perceket várok, hogy sorra jussak úgy, hogy minden kassza nyitva, addig ne magyarázza nekem senki, hogy éhségben van tartva a nép.

De nyilván ezekkel a szavakkal lehet a tüzet szítani, viszont az emberek nagyon remélem, hogy úgy szavaznak, ahogy élnek.

jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

#8

"Nem tudom te hol élsz, de én itt sehol sem látok nyomort és éhséget"

Azért mert egy ilyet hazudsz, még nyomorban vannak az emberek.

Azért fogyott el mindig legelőször az ársapkás termék, mert k*rvára nem tudták kifizetni a többi termék árát.

jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 Nem ilyet hazudok, hanem nem látom azt, hogy hol lenne ilyen! Hol van a nagy nyomor? Minden nap járom a várost, ahol élek. A plázák fullon, a mozikba sorok állnak, az élelmiszerboltok tele. Hol a nyomor?

Én nem látom!

Az ársapkás termékkel meg hiába jössz, mert azokból minden korlátozott mennyiséget tettek ki és volt, hogy fel sem töltötték a sorokat a boltok. Nagyjából 2 naponta járok itt a Sparba, Lidlbe, úgyhogy ezzel is képben voltam/vagyok.

jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!