Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már mindenkinek világos, hogy...

Már mindenkinek világos, hogy nem szakértőre szavaznak vitézy-vel, hanem egy fidesz szolgára?

Figyelt kérdés
Természetesen a fidesz, szentkirály és vitézy is hazudtak. Az lett a forgatókönyv amire minden 50 IQ feletti ember gondolt és tényleg beépített ember vitézy.
jún. 7. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem ebből az egészből Ungár Péter a legnagyobb csalódás. Egy csomó mindenben egyet értek, amiről ugat, aztán az utólsó választás óta teljesen egyértelműen szakad el a valódi ellenzékiségtől.
jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Ez csak egy Karácsony párti propagandista ostoba meséje. 🤣
jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

#1 Pont ellenkezőleg. Az volt csalódás amikor valódi ellenzékiség helyett beálltak gyurcsány csapatába. Azért esett a támogatottsága is a pártnak.

Most újra konstruktív ellenzéki munkát végeznek és újra van saját arcuk.

jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

3, jah, persze, az valami fura világban ellenzékiség, hogy a kormányon lévő anyjával egy csomó gazdasági érdekeltsége van és a kormányfőt látja vendégül a nyaralájóban.

Ha 90-ben, valaki azt mondja, hogy ez lesz a demokrácia mértéke 30 évvel később, én azt hiszem, hogy kifordultam volna önmagamból.

Ungár Péter nem ellenzéki.

jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem akinek van szeme annak eddig is világos volt. De elég sok szekértő is látta ezt előre. Ez egy újfajta taktikai húzás a Fidesztől, két jelöltet indítanak, az egyik keményvonalas fideszes, a másik meg egy álfüggetlen, a álfüggetlen minél több szavazót leszalámiz az ellenzékitől, aztán választás előtt a keményvonalas fideszes véletlenül visszalép, így az álfüggetlen fideszes kapja az összes fideszes szavazatot + azt amit az ellenzéktől elvett. Ritka undorító, jellemtelen húzás és egyben sajnos azt kell mondjam jóval nagyobb esély a győzelmükre. De azért remélem így is Karácsony nyer.
jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
30%
Nem, továbbra sem tartom Vitézt fideszesnek, egyszerűen csak a Fidesz belátta, hogy Szentkirályi nem fog nyerni, Vitézyvel pedig kevesebb bajuk lesz, mint Karácsonnyal.
jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

Remélem Vitézy nyer! Eddig is őt láttam a leghatározottabb embernek a város élére, épeszű elképzelésekkel.

Teljesen mindegy, hogy fidesz, nemfidesz, dk, nemdk… ha jól teszi a dolgát az illető, akkor nincs probléma.

jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És Vitézy-nek mint független kis emberkének honnan volt ekkora kampányra pénze, honnan szerezte meg a plakát helyeket amik általában a fideszé? Véletlen fel lett futtatva és kiplakátolva vele az egész város függetlenként?
jún. 7. 12:51
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem független. Még mindig az LMP színeiben megy. LMP-nek meg van pénze ilyesmire.
jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!