Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter honnan látta...

Magyar Péter honnan látta előre, hogy Szentkirályi vissza fog lépni?

Figyelt kérdés
Ma olvastam a híreket, azt hittem, hogy rosszul látok!! Még most sem akarom elhinni..

jún. 7. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

"Ő a Messiás! Ő a Messiás!

Én tudom, követtem már egy párat!"

jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Sok ilyen kutatás volt, ami azt monitorozta, mi lenne ha... És mivel Szentkirályinak nem sok esélye volt, logikus döntés. A gyurcsánytalanítás érdekében vissza kellett léptetni.
jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
A Datadat, és persze Bajnai gunár Gordon már tegnapelőtt szóltak neki.
jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Fideszes ügynök!

Mindenről tud,ami a Fideszben történik.

jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem csak Magyar Péter sejtette, várható volt.
jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Vityával előre megbeszélték ezt is.
jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Ezt szeretem amikor mindkét oldalról jön a szidás Magyar Péterre. Annyira látszik hogy összejátszik Gyurcsány Orbán a hatalom megtartására...


Hogy honnan látta?

Onnan hogy a politológusok már hónapokkal ezelőtt megírták hogy esélyes.

jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Hallod, én már valamikor tavasszal a 24.hu podcastján azt hallgattam, hogy ez tűnik a legvalószínűbb forgatókönyvnek. Ez kb amolyan nyílt titok volt.
jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha bejelenti most, hogy Vitézyt kell támogatni, akkor lesz egy tippem, hogy honnan.
jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Ezt pofázom hetek óta:


A Fidesz nem akar fideszes főpolgármestert!!!

Nem fogja a Fidesz kormány azzal elveszíteni a vidéki szavazóbázisát, hogy a vidéki támogatásokat rákényszerűljön a fővárosba átcsoportosítani.

A fidesz a vidékre koncentrál, mert az adja a 2/3-ot.


S lám előre megmondtam ezt nektek az elmúlt hetekben. Íme bebizonyosodott. Ugyanígy látta ezt Magyar Péter is.

Magyar Péter azt is helyesen látja, hogy most ostobaság lett volna TISZA-ást állítani a főpolgármesteri székért folyó küzdelembe. Biztosan meg nyerte volna, de annak a városvezetésnek a következményei megingathatták volna a TISZÁ-ban hívőket.

Én nem lennék főpolgármester ebben az 5 évben. Politikai öngyilkosság lenne és lesz is Vitézynek. nem fog tudni beválni kormánytámogatás nélkűl.

Esetleg kihúzkodja BP-t a sz@rból a fideszkormány, ha nagyon szorul a hurok.


Most pedig megjósolom, hogy a Fidesz csúnyán alúl fog szerepelni az EP választásokon.

Viszont rekord mennyiségű fideszes polgármester és fidesz barát testületek várhatók az önkormányzatokban.


2 év múlva pedig a Vidéki szavazók ismételtek 2/3-ot idézhetnek elő.

S lássátok, hogy ezt is előre megmondtam nektek.


Akinek pedig van egy kis esze, az a MI Hazánkra szavaz.

jún. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!