Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy visszavonult Alexand...

Most hogy visszavonult Alexandra így is nyer Karácsony?

Figyelt kérdés
jún. 7. 08:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
25%
Nem, így már Vitézynek áll a zászló. :D
jún. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
12%

9# de van, a Fidesz hozott egy döntést, mert a kisebbik rosszat akarja elérni, attól még Vitézy nem az ő jelöltjük.

Nincs ebben átverés, politikának hívják elvtársak.

A másik, amikor itt milliószor leírtam, hogy Karácsony Gergely Gyurcsány embere, még azt is letagadtátok, pedig ő hivatalosan a DK jelöltje, innentől kezdve izguljatok nyugodtan....

jún. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%
A Nézőpont szerint így már Vitézy nyer. :D Nagyon szurkolok neki, mekkora blama lenne ez a böhönye Karácsonynak. :D
jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Lehet úgy látni, nem azt mondtam, hogy nem lehet, csak jobb lenne, ha az emberek túl tudnának lépni ezen. Nincs kőbe vésve az, hogy minden fideszes rossz ember, vagy csak a korrupcióhoz ért. Ahogy a másik oldalon sincs kőbe vésve, hogy minden ellenzéki ugyanazt képviseli/gondolja. Ezért is van sok kis párt a baloldalon, mert mind mást képvisel.
jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

#12: na, jön az "elvtársazás", gyurcsányozás, meg hogy "Karácsony is ezt csinálta" stb.


Nem jött le, hogy sosem tánogattam Karácsonyt, illetve azért támogattam (volna) Vitézyt, hogy valaki MÁST csináljon, mint a többi politikus? Ezekkel a cinikus megjegyzéseiddel csak azt éred el, hogy az ellenzéki szavazó is a kisebbik rosszat válassza. Az meg így már nem biztos, hogy Vitézy.

jún. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

13

A Nézőpont "jóslatai" fényévekre szoktak lenni a valóságtól.

jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
69%
#16 igazad van. Általában alulmérik a Fideszt, felül az ellenzéket. Tehát ha még ők is azt mondják, hogy Karácsony bukik, akkor nagy a baj. :D
jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%

17

Látom, nagyon nem vagy képben. A Nézőpont a Fidesz házi közvéleménykutatója...sosem mérik alul a Fideszt.

jún. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. 2022-ben 49-44-et mértek. Valójában 54-34 lett.
jún. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

13

A Nézőpont szerint 🤣. Ennyi erővel a "Fidesz" szerint.

jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!