Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy visszavonult Alexand...

Most hogy visszavonult Alexandra így is nyer Karácsony?

Figyelt kérdés
jún. 7. 08:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
nem
jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Így is Karácsony fog nyerni, mert sok ellenzéki szavazó ki fog hátrálni Vitézy mögül, így hogy a Fidesz őt támogatja.
jún. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Nem fog, a Fidesz szavazók IS Vitézyre fognak szavazni, innentől kezdve pedig már ő az esélyes.
jún. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

"Nem fog"

. Hát, pedig én már most eldöntöttem, hogy nem Vitézyre szavazok.

Nem érdekel, mennyire alkalmas, árvertek minket.

jún. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%
4# ki vert át?
jún. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

#5

Vitézy verte át az embereket. Ezek utan, hogy lehet beadni, hogy független...

jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, ezután a kutya sem hiszi el hogy nem Fidesz a hátszél.
jún. 7. 08:46
 8/21 anonim ***** válasza:
7%
Imádom, ahogy az emberek hirtelen elkezdik lenézni Vitézyt, aki nyilvánvalóan többet ér, mint az egész Fidesz összes tagja együttvéve. Én magam is ellenzékinek tartom magam, szinte semmivel sem értek egyet, amit a kormány csinál. Nem kell mindenbe belelátni a Karácsony propagandát (ami hozzáteszem ugyanolyan, mint amit vele szemben elkövet az állam), illetve az összeesküvés-elméleteket. :) Sajnos az emberek ma már csak két oldal háborújaként látják a politikát, ezért sokszor nem veszik észre, hogy ki lenne valójában a legjobb jelölt egy-egy választáson.
jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%

#5: egyértelmű.


Most Vitézyt ugyanazzal a szöveggel árulják, mint Tarlóst, ő független, aki MINDEN párttal együtt dolgozni.


Ez virágnyelven annyit tesz, hogy nem balos.


Nincs olyan, hogy valakinek a javára visszalépnek, és az illető nem tud róla.

jún. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#8: pont azért utasítottam el Karácsonyt és támogattam Vitézyt, mert a kezdetektől azt harsogta, hogy Vitézy a Fidesz jelöltje. Akkor ki is veszi be a Karácsony propagandát?


Gyakorlatilag két ember között lehet választani, akiből az egyiket a Fidesz támogat. Akkor most miért gond, ha két oldal harcának látom ezt a versenyt is?

jún. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!