Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter szerint holnap...

Magyar Péter szerint holnap vissza fog lépni Szentkirályi. Ha ez megtörténik akkor Vitézy fog nyerni?

Figyelt kérdés
Sok fideszes szentkirályis szavazó mind Vitézyre fog szavazni, egy sem fog Karigerire.
jún. 6. 22:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%
És vissza is lépett ;)
jún. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát, akkor sajnálom, pedig hittem a csodában, de ezek után nem szeretnék Vitézyre szavazni.


Igaz, Karácsonyra sem akartam, ahogyan 5 éve sem tettem.

jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%

1-es remélem most most a földön fetrengve mondod, hogy kamu.. xD


7-es "Megdöbbentő, hogy a magyarizmus már eljutott olyan szintre, hogy bármilyen baromság elhagyja a száját, készpénznek veszik egyesek."


Megdöbbentő, hogy mekkora nálad az egyszerűizmus és az amatőrizmus a politikai hírek fogyasztásában... és ez nagyon szomorú, pláne ha felnőtt vagy.

jún. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%

#13: a Kérdező azért tette fel a kérdést mert Magyar Péter mondott valamit, nem azért, mert önmaga erre a felismerésre jutott. Én erről beszéltem.


Én sosem jutnék el oda, hogy egy politikusban ilyen szinten bízzak. Ha szerinted ez hiányosság, a Te dolgod.

jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A karmelitában vannak olyan felmérések amik alátámasztották ezt a lépést, ott semmi sem történik random.


Kiszámolták, hogy így lehet esélyük, nem fog sokat változtatni az eredményen azon szavazók száma akik ennek hatására elpártolnak Dávid mellől (valószínűleg az jött ki, hogy akkor inkább nem mennek el szavazni, mintsem Gerire x-eljenek)


Azt pedig, hogy ne jutna ez el mindenkihez azt kétlem, most megnyomják a megafont, beleölnek több százmilliót ma és holnapra és mindenkivel tudatni fogják aki fideszes, hogy hova kell nyomni az x-et.

jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy sok embernek még akkor sem fog leesni, hogy nem Szandira kell szavazni, amikor áll a szavazófülkében és látja, hogy át van húzva a neve. 2 nap erre édes kevés, hogy átmenjen mindenkinek az üzenet. Nagyon kíváncsi vagyok, hány szavazatot fog kapni Szandi.
jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%
#14 És ebből látszik hogy Magyar Péter igazat mondd ;) szavahihető
jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16.


Aki fideszes és látja, hogy át van húzva akkor az:


1) kimegy, megkérdezi, hogy mi a rák, ellenzék elintézte hogy csaljanak és Szandira ne lehessen szavazni vagy mi? Megmondják hogy visszalépett, kérdezősködik, hogy miért és kinek a javára, megmondják hogy Vitézy és csókolom, szavazat.


2) nem tudja feldolgozni mi történik, nem lehet Szandira, wtf, akkor ki van még? Geri? fuj dehogy, rohadjon meg. Vitézy? Akkor legyen az. Vagy üresen hagyja a lapot (fideszeseknél nagyon kevés üres lap fog maradni szerintem)


3) tudja mi a szitu, Vitézy (ebből lesz sztem a legtöbb)


4) tudja mi a szitu, inkább senki (ez szerintem nagyon kevés, aki szavazott vna Szandira az szavaz Vitézyre is)


Tuti ezt is lemérték Rogánék és nem számolnak vele nagy kockázatként.

jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
5) nincs Szentkirályi, úgyhogy leszavaz a mi hazánkos jelöltre (Vitézy a háborúpárti baloldal jelöltje, és ő nem akarja, hogy Putyin atomot dobjon Bp-re)
jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

umak

(Olvasd visszafelé)

júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!