Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagy Szavazás, Választások...

Nagy Szavazás, Választások 2024!! Szavazol? (Trükkös)

Figyelt kérdés

Uraim és nem utolsósorban Hölgyeim!

Itt az idő szavazásra! ITT nem számít jobbos, balos, szélsős, kőzépszélsős, 3. út stb., itt kötetlenül előszavazhatsz, függetlenül jelöltektől. BÁRKIT megnevezhetsz kommentben, még MAGADAT is, ha vannak elképzeléseid, vagy Arnold Schwarzeneggert is, független attól bárki vállalná-e is. A SZAVAZÁS-ban megadok néhány sokásos hazai sztárt akik játszák a kis maguk játékát, és ezek közül Szavazhatsz, de ha egyiket sem tartod sokkal különbnek a másiktól, akkor Nevezz meg mást, akit ismerhetünk, vagy épp Magadat, aki érvelni is tud emellett.



#párt #elnökválasztás #Bartos Aladár #Makip #Makip-magyarország kimenekítése pàrt
jún. 6. 19:29
A kérdező szavazást indított:
Puzsér
Torockay
Magyar P.
Orbán
Gyurcsány
Rogán
Alekosz
Karácsony
Bartos
Egyéb
41 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Putyin
jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Ezek közül Puzsér az egyetlen,akinek rendszeresen követem a munkásságát. Függetlenül attól,hogy egy csomó dologban nem értek egyet vele,én nagyon bírom őt, mert olyan témákat feszeget,olyan dolgokról beszél,amik engem is érdekelnek, és más nem nagyon beszél róla. Illetve szeretem,hogy a vitakultúrát igyekszik behozni a közéletbe, és a szólásszabadság mellett mindig vehemensen kiáll,abban pont egyet is értek vele.
jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
MC Isti
jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Én.

4 nyelvet beszélek folyékonyan ( + a magyar), 2 diplomám van (international relations BA & Nemzetközi gazdálkodás MA), könnyen építek kapcsolatokat, tudok racionálisan gondolkodni, jó a kommunikációs készségem emberek előtt (szeretnek is), fontosak számomra a morális és emberi értékek.

jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ganxsta Zolee
jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szavazok!


Most meg majd olvasok!



[link]

jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#4 Milyen politikai javaslataid lennének? Koalícióra lépnél más meglévő pártokkal?
jún. 7. 11:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Trump is lehet jelölt.
jún. 7. 11:05
 9/10 A kérdező kommentje:
Vagy Brad Pitt vagy Parice Hilton.
jún. 7. 11:06
 10/10 A kérdező kommentje:
Soros György, Viszkis rabló, Vágó István, Vojit Tvrtko, minyonok, Angela Merkel, a hegylakó, Törpapa, hókuszpók, vagy Bartos Aladár.
jún. 7. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!