Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért sírnak az emberek...

Miért sírnak az emberek azon,hogy MagyarPéter rögzítette VJ hangját otthon?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy a sajátpárja hangját nem venné fel, de arról nem beszél senki, hogy akkor már válófélben voltak? :D Kvázi nem is voltak együtt már...
jún. 6. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Nem sirunk.

Egyébként meg a dolog nem aról szól, hanem arról hogy AZ IGAZSÁGÜGYMINISZTER ELISMERI, HOGY A HATALOM EMBEREI NYOMOZATI IRATOKAT MACHINÁLTAK!

Ez pedig világraszóló botrány.

jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Te vagy az első, aki nem lehallgatásról zagyvál. Az a zombi ducs is ezzel jött az m1-es kutyakomédián. "Lehallgatta a feleségét"
jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem sírok rajta, egyszerűen csak furcsa. Az rendben van, hogy akkor már nem házastársakként voltak együtt, és hogy mint igazszágügy miniszter egy nagyon komoly korrupciós ügyről vallott, viszont Magyar Péter erről azt nyilatkozta, hogy azért vette fel, hogy megvédje a gyerekei anyját, vagy valami ilyesmi. Más nyilatkozatai alapján akkor még nem tervezte, hogy pártot alapít. Ettől persze még lehettek kormánybuktató szándékai, szóval nem gondolom, hogy ezekről hazudott volna, de az, hogy így akarja megvédeni Varga Juditot, az nekem furcsa, mégis hogy védené még ezzel? Inkább mondhatta volna azt, ami szerintem az igazság, hogy az akkori igazságügy miniszter (aki véletlenül pont a volt felesége is) elkezdett bevallani neki egy komoly dolgot, ő pedig ezt fel akarta használni a kormány ellen.

Ezzel kapcsolatban leginkább a gyerekeiket sajnálom, ők nem tehetnek semmiről, mégis azt kell látniuk, hogy a szüleik mindenki szeme láttára szedik szét egymást.

jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nem gondolom, hogy a kormány ellen akarta ezt mindjárt felhasználni. Egy válásnál, ahol az is előfordult, hogy Varga úgy döntött viszi a gyerekeket, és ahol az is, hogy itt RTL-el meg nyilvánossággal fenyegetőzött Magyar, én reálisabbnak tartom azt, hogy ezt Varga ellen akarta felhasználni, ha esetleg nem úgy viselkedik, ahogy Ő azt elvárja és itt a gyerekekre gondolok, láthatásra, hogy mit mond nekik az apjukról stb. stb. még azt sem tartom kizártnak, hogy ezzel fenyegette, hogy maradjon mellette, mert azért Ő ebből profitált, hogy Varga a felesége. Szerintem Vargát fenyegette ezzel. Varga szerintem nem mondott igazat akkor, amikor azt mondta, hogy Ő nem hallotta korábban ezt a felvételt. Úgy gondolom így történhet meg az, hogy egy darabig még kényszerűen együtt élt vele, na meg úgy, hogy a Fidesz mondta, hogy b.szki, tedd amit mondd, ne k.rjál ki velünk, ha már ilyen hülye voltál. Nem tudom mi a véleményed erről, nem azért mert az enyém, de szerintem ez a leglogikusabb következtetés.
jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Mert ilyet tisztességes ember nem csinál.
jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Varga valami munkatársnő szavaira hagyatkozott nem saját meggyőződésből mondta amit. Nyomozati irat az ügyészségen kívül a nyomozási bírónál és a rendőrségnél is volt plusz még ezen információk az ügy előadóinak fejében. Korábbi kérdésnél én is leírtam azt a valószínű teóriát, miszerint válás esetére tartogatta hogy megtarthassa pozícióit, különben magával rántja Vargát. Aztán hogy lemondott muszáj volt lépni de már nem Vargára kihegyezve hanem Rogánra meg egyébként a Fideszre
jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!