Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokaktól hallottam, hogy a...

Sokaktól hallottam, hogy a Fidesz eddig a "kisebbik rossz" volt. Most, hogy a TISZA megjelent, sok Fidesz szavazónak lett új pártja. A TISZA egy új alternatíva a kisebbik rossz Fidesz helyett?

Figyelt kérdés
jún. 6. 13:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Hát nagyjából. De inkább úgy fogalmaznék hogy kettő biztos rossznál (Fidesz, DK) az ismeretlen is jobb.
jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem most a FIDESZ a kisebb rossz, mondom ezt ellenzékiként
jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Olyan sok Fideszesnek nem, de annál több ellenzékinek. Legalábbis a közvéleménykutatások azt mutatják, hogy a Fidesz minimálisan gyengült, a baloldal viszont összeomlott.
jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

El nem tudom képzelni, hogy mitől volt eddig kisebbik rossz a Fidesz. Egy diktatúrát kiépítő párt(vezető) szemben egy európai értékeket képviselő pártvezetővel, amelyiknek egyetlen felróható hibája, hogy nem túl sikeres gazdaságpolitikát csinált 2005 és 2010 között.

Az egyedüli kérdés az, melyik ellenzéki pártot válassza az ember a diktátorral szemben.

jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
"Most, hogy a TISZA megjelent, sok Fidesz szavazónak lett új pártja." A számok nem ezt mutatják, minimális azok száma, akik a Fidesztől pártoltak a Tiszához, a többi ellenzéki párttól vitte el a szavazókat. Az utóbbi hetekben pedig még erősödött is a Fidesz.
jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
2: te akkor vagy ellenzéki ha öreganyád villamos 🤦‍♀️
jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 nnnn5555 ***** válasza:
65%
igen
jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%

4

"Európai értékek", hát már a fogalom önmagában ellentmondás.

jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
4-es ez erős eufemizálása annak a korszaknak. Nem volt olyan szörnyű, mint azt a Fidesz állítja, de kéretik nem elfelejteni, hogy Gyurcsány ugyanazokkal próbálkozott kicsiben, amiket most Orbán csinál nagyban. Putyinhoz dörgölőzés, neoliberális gazdaságpolitika, társadalmi csoportok egymás ellen uszítása, például a határon túli magyarok elleni hergelés. Ez már akkor megjelent mind, csak a Feri nem aratott nagy sikert vele. A Viktor meg akkor még ellene volt mindennek, amit később elsajátított.
jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
8: Oroszország tárt karokkal vár
jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!