Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2026-ban melyik pártot támogat...

2026-ban melyik pártot támogatnád, ha szoros küzdelem lenne a Fidesz és a Tisza között?

Figyelt kérdés

jún. 5. 19:41
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Tisza
51 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha ma kéne szavazni akkor TISZA, de 2 év alatt még nagyon sok szart lehet kavarni szóval változhat a véleményem addig.
jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
2026-ra a Tisza eltűnik...Magyarral együtt.
jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Így van, hakniból nem lehet hosszú távon megélni.

Magyar Péter 2026 ra sehol sem lesz.

jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Egyik se. Külső szemmel mindkettő baloldali. Nálam elvből felejtős.
jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Én nem tudom, mi a fenét látnak az emberek ezekben a pártokban. Sok mindenben egyetértek a Fidesszel, de nem szavaznék rájuk soha. Ez a Tisza meg egy kész szekta. Normális ember nem támogat olyanokat, akik a saját családjukat használják fel politikai karrierre.
jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Akkor is a Mi Hazánkat támogatnám, mert fontosabb, hogy a magyar nemzetnek mekkora képviselete van a parlamentben, mint hogy a háttérhatalom melyik pártja kerül kormányra.
jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Számomra a kettő egy és ugyanaz. Ha a Tiszára szavazok, a Fideszre szavazok, igazából csak hozzásegítem őket ahhoz, hogy a koalíciójuk által ne 2/3-uk, hanem 5/6-uk legyen.
jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%
Mi hazánk, nem mindenki hazaáruló
jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!