Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha igaz, amit Trump mondott...

Chuck dorisz kérdése:

Ha igaz, amit Trump mondott most a CPAC-on, hogy a konzervatívoknak a fasizmus ellen is kell harcolniuk, akkor a politológusok, társadalomtudósok által definiáltan fasisztoid Orbán-kormány saját magával fog megküzdeni holnaptól, netán már épp küzd?

Figyelt kérdés

ápr. 26. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%
Az, hogy a libsik hogyan mocskolják a magyar kormányt, mellékes, ez egy konzervatívot sem érdekel. Manapság inkább a liberálfasiszták ellen kell küzdeni.
ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%

Akit érdekel, valójában hogyan gondolkodik Trump, olvassa el ezt:


Donald Trump videóüzenete nyitotta az Alapjogokért Központ által szervezett CPAC Hungary második napját. Az Egyesült Államok volt elnöke nagyszerű embernek nevezte Orbán Viktor miniszterelnököt.

A republikánus elnökjelölt nagy megtiszteltetésnek nevezte, hogy Magyarországon szólhat sok hazafihoz, „akik büszkén vívják harcukat a nyugati civilizáció megmentéséért folytatott küzdelem frontvonalában. Együtt küzdünk egy gigászi harcban, hogy felszabadítsuk nemzeteinket azon gonosz erők uralma alól, akik tönkre akarnak tenni minket.”


Donald Trump szerint minden nap azért harcolnak, megőrizzék kultúrájukat, megóvják szuverenitásukat, megvédjék életmódjukat, valamint megtartsák a szabadság, a család és az Istenbe vetett hit időtálló értékeit.


Elnökként büszkén dolgoztam együtt Orbán miniszterelnökkel – aki nem mellesleg egy nagyszerű ember – a két nemzet értékeinek és érdekeinek előmozdításán.


Donald Trump felsorolta, hogy megvédték a határokat, munkahelyeket teremtettek és megvédték a hagyományaikat, a zsidó, keresztény értékeket.

„Alig várom, hogy ismét szorosan együttműködjünk Orbán miniszterelnök úrral, amikor elnökként leteszem az esküt” – jelentette ki a republikánus politikus, hozzátéve: amíg együtt képviselik a jövőképüket, hűek maradnak az elveikhez, és félelmet nem ismerve védik értékeiket, a konzervatívok győzni fognak abban a harcban, amelyet azért vívnak, hogy megmentsék a civilizációt a kommunistáktól, a marxistáktól és fasisztáktól.


[link]

ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Remeljuk legkozelebb a bortonbol fog mar csaknuzengetnim
ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
7%

"politológusok, társadalomtudósok által definiáltan fasisztoid Orbán-kormány "

Lőtéri kutyát nem érdekli pár elszállt libsi marxista semmirekellő agymenése. Véleménye mindenkinek lehet, le is írhatja, csak senkit nem érdekel az elvtársakon kívül.

ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
#4 Engem jobban érdekel az intelligens emberek véleménye akik évekig foglalkozrak és tanulmányoztak pilitikai rendszereket, mint a hozzád hasonló niemandoké, aki se a liberális se a marxista fogalmával nincs tisztában.
ápr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Most, hogy mondod, Trump nem is említette a liberálisokat, a liberálfasisztákat (ha vannak ilyenek), az Orbán által kedvelt woke mozgalmat, csak a fasisztákat, kommunistákat, marxistákat. Vajon mi végre ez a szelekció?
ápr. 26. 12:10
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
5 jogod van hozzá, nekem meg ahhoz hogy magasról leszarjam ezeket a véleményeket a tieddel együtt. Kit érdekel mit tanult, ha hazudik? Másik oldalon is vannak tanultak, azok meg a szöges ellentétét mondják és én is azt mondom. Na akkor 1-1 haladhatunk tovább.
ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Dollárjobboldal rubeljobboldal, sikkasztott közpénzjobboldal, jüanjobboldal
ápr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
7, engem is érdekel.., bár hozzáteszem, hogy nekem nem kell egy darab elemző sem ahhoz, hogy tudjam, hogy a magyar kormány és vezető pártja, erőteljes náci kommunikcáiót használ a kevertfajúzástól kezdve, a homofób és egyéb rasszista, kirekesztő kommunikációjáig, mégha, a tényleges intézkedéseiben ez nem is mindig köszön vissza, de a vezető kommunikációjában egészen biztosan.
ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Tehát még egyszer: az a kérdés, hogy a fasisztoid Orbán-kormány tud-e harcolni önmagával. Mert nem lehetetlen, hogy tud, de nem tudom biztosan. Említette egy kedves válaszadó a lőtéri kutyákat. Pl. ők is tudják kergetni a saját farkukat.
ápr. 26. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!