Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MKKP ki fog jutni az EP-be?

MKKP ki fog jutni az EP-be?

Figyelt kérdés
Szerintem jó volna magyar képviselőt küldeni a Zöld frakcióba is...

#MKKP #EP #választások #Le Marietta #Tanítanék Mozgalom
jún. 5. 10:52
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

talán 1 mandátuma lesz.

Nem sok esélye van

jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 nnnn5555 ***** válasza:
5%

Deutsch Tamás, kielégíti drogos kvótát.

Nem kell több.

jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem hiszem,kisebbek közül sztem a Momentum meg a Mihazánk amelyik még megugorja az 5%-ot.
jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Remélem nem. Ha mégis, akkor a magyar politikai élet végképp és menthetetlenül elkomolytalanodott, többé szót nem érdemel.


De remélem a DK-nak legalább egy összejön, és Kláraladár szépen eldöcög Brüsszelbe. Feri nagyon szoríthat, hogy összejöjjön, különben Klára marad itthon és akkor se csajozás, se piálás, se semmi nem lesz neki engedve.

jún. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 D-Mano ***** válasza:
68%
Őszintén nem tudom, és nem is támogatom a Kutyapártot, de Le Mariettát önmagában, mint képviselőt szívesen látnám az EU Parlamentben.
jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

5.


Mondjuk addig sincs, valóban, jó érv. Minél több szoci jusson ki, akkor :D

jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Önkormányzati választásokon szerepelhetnek jól, mert jól áll nekik a "mi vagyunk a helyiek, akik felújítottuk az utca végén a buszmegállót" szerep. EP-kampányban most kettő hangot lehet hallani, Magyar Péter hangját, és utóbbi napokban kezd megjönni a Fidesz hangja, ami csak egy szót ordít, hogy "háború". Le Mariettára konkrétan semmi figyelem nem jut, és a sajtószereplései (pl. választási viták) során sem tűnt ki a többi jelölt mellől. A "se Orbán, se Gyurcsány" versenyt most Magyar Péter nyeri, de akinek se Orbán, se Gyurcsány, se Magyar Péter nem felel meg, annak is akad még ízlése szerinti választási lehetősége azért, amiből csak egy lehetőség a Kutyapárt.
jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 D-Mano ***** válasza:

6-os,


1 DK-s mandátum helyett mondjuk sokkal jobb lenne, ha Le Marietta jutna ki- ebben talán kiegyezhetünk... 😃

jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Remélem nem!
jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Miért reméled, hogy nem?
jún. 5. 13:33
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!