Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kőszegi Ákosnak hogy nem ég a...

Kőszegi Ákosnak hogy nem ég a pofája a Mini Feri, Soros apó és Bébi Gyurcsány reklámok után?

Figyelt kérdés
Vagy mindegy, csak dőljön a lé?

jún. 5. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem még büszke is ezekre, hiszen valószínüleg ezek hozzájárultak a Fidesz nagyarányú győzelméhez 22-ben.
jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Nyilván nem csinálná,ha nem értene egyet vele.

Itt van egy 444-es videó még tavalyról, ahol nyilatkozik erről. https://www.youtube.com/watch?v=JJ1N0h3yFTI


Kiváló színész és remek szinkronhang egyébként, kár,hogy ilyesmihez adja a hangját.

jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem azért vállalta be, mert fideszes. Nincs ezzel egyedül, Reviczky Gábor is említette, ott van Fábry, stb.
jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt az a pénz. Sajnos nem az egyetlen.
jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Kiváló szinkronszínész, és színésznek sem rossz.


Borzasztó,hogy mennyire buta... :(

jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mert játszotta például a Caligula helytartóját, ami pont a hatalom természetét, a hazugság és az igazság viszonyát boncolgatja. Nem értem egy olyan szerep után hogy képes ilyen szövegekhez a hangját adni. Valószínű a szerepét sem értette meg igazából, de mégis el tudta játszani. Mondjuk nekem hiteltelen ezek után, bármilyen jól is játszik. Nem azért, mert Fideszes, felőlem lehet az. De nyilvánvalóan hazug dolgokat felmondási, ráadásul ilyen gúnyos, arrogáns, lekezelő stílusban....Nagyon szomorú. Mert lehetne ezt máshogy is.
júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!