Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tartják egyesek Magyaror...

Miért tartják egyesek Magyarországot maffiaállamnak a Fidesz kormányzas miatt, amikor az ellenzéki oldal is képes félelmet kiváltani?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok sem jobb, sem baloldali. Független vagyok, de érdekel a politika.

A kérdés, amit kiírtam, úgy fogalmazódott meg bennem, hogy vettem nemrég egy Orbán Viktorról szóló könyvet. Én a könyveimet általában megosztom a közösségi médiában (már írtam erről egy másik kérdésben), de most még sem merek kitenni egy fotót sem a könyvemről.


És itt kezdtem el gondolkodni. Mégis milyen alapon tartják egyesek a Fidesz kormányzást maffiaállamnak, amikor én, mint politikailag független ember egy könyvet nem merek kitenni a közösségi médiába, mert félek az ellenzéki szavazók dühös megnyilvánulásaitól, hogy az Orbán utálatuk miatt meglincselnek?

(a könyv arról szól, hogyan lett Orbán Viktor sikeres, mi a titka, és méltatja Orbánt)

Vajon az ellenzéki oldal mennyire barátibb, ha ilyen érzéseket vált ki belőlem?


jún. 4. 19:39
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

#19


Jó könyvnek tűnik, elolvasom ezt is. Így látni fogom az Orbán melletti, és ellenes oldal véleményét is.

Köszönöm a könyvajánlót.

jún. 4. 20:21
 22/32 anonim ***** válasza:
71%
7: se nem nagy tudású, se nem tekintélyes, hanem a KESMA sajtó egyik legundorítóbb propagandistája, aki nem fideszes, hanem maga a Párt.
jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 sörpocak ***** válasza:
87%

Meglincselni biztos nem fognak kérdező. Ha kicsit is követed a híreket, akkor tudhatod, hogy az ellenzéki legsúlyosabb húzása az volt az elmúlt 14 évből, hogy a rabszolgatüntetésen elégettek 3 szánkót.


Kritikára viszont számíthatsz, ahogy arra is, hogy a posztod alatt összevesznek emberek. Ha egy taktikai tanácsot elfogadsz, akkor nyugodtan posztolt ki, hogy mit olvastál, de a posztban említsd meg, hogy a következő olvasmányod Bottoni könyve lesz, ahogy azt a másik hozzászóló javasolta, és akkor prezentálni tudod azt, hogy mindkét felet meghallgattad. Ha valaki ennek ellenére is beléd köt, vagy feleslegesen felnyal, akkor tudod, hogy azok csőlátású emberek, akik nem akarják, hogy tájékozódj, hanem azt, hogy a saját narratívájukban társ legyél. Az meg egy általános jótanács, hogy a saját erkölcsödnek és a törvényeknek élsz, nem mások tetszésének.

jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
16%
Sose érdekeljen ismeretlen emberek véleménye főleg itt a neten ahol arctalan senkik vannak. Azoknak a véleménye érdekeljen akiket ismersz és tartasz valamire.
jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
58%
#24Ezen elv alapjàn mondjuk a most àltalad leìrt vèlemèny se kène èrdekelje. :D
jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
68%

Szerinted ha a kormány pegazussal megfigyeli az összes újságírót, ellenzékit és a saját embereit, majd megveszi a vodafone-t az adatok miatt, és végül felhasználja a covid alatt begyűjtött email címeket propagandára... TE MINEK HÍVNÁD?


Sötétek vagytok mint az éjszaka kedves birkák.

jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
5%

26


Olyan komoly ügy volt a Pegazus, hogy 2 hét után a teljes ellenzék is tojt bele magasról.

Akkoriban röhögtem az önjelölt 444 firkászait, amikor vért hugyozva próbálták bizonygatni, hogy a telefonjukon van valami 🤣

jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
22%
26 naés? Snowden ügy megvan?Mindenkit lehallgatnak akit akarnak. Ezen kár műbalhét generálni. Az egész net és mobilhálózat a titkosszolgálatoknak készült rendszer.
jún. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

#22


Az életrajza alapján ledoktorált,

Köztársasági Ösztöndíjat kapott, a kiváló tudományos-tanulmányi munkáért, több nyelven beszél, stb. "2021. júliusától a XXI. Század Intézet stratégiai igazgatójaként dolgozik".:


[link]


Ezek alapján G. Fodor Gábor egy nagy tudású, tekintélyes ember.

Amúgy jól ír, tetszik a stílusa is.

jún. 5. 08:57
 30/32 anonim ***** válasza:
60%

Ez a szánalmas a birkákban, bármit beleszarhat a szájukba orbán, elfogadják.


Még ha a papok gyerekeket erőszakolnak és orbánék felmentik őket, az is jó nekik.

jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!