Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kötelező elmenni szavazni...

Kötelező elmenni szavazni vasárnap a polgármester választás miatt?

Figyelt kérdés
jún. 4. 05:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Semmi se kötelező. Csak azt ne mondd, hogy ezt mondta nektek a fideszes polgármester.
jún. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem kötelező elmenni. De aki nem megy el és nem ikszel semmit (akár érvénytelent is csinálhat) az utána ne szövegeljen, ne tüntikézzen vagy békamenetezzen, mert semmi alapja nem lesz, ha tojt korábban az egészbe.
jún. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan lenne kötelező? :D

Olyanokat tudtok kérdezni...

jún. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

2, én ezt adom, de akkor az ne is adózzék és onnantól, minden tiszta...

nekem konkrétan nincs senki sem jelenleg az országban, akire lelkiismeretfurdalás nélkül szavazni tudnék és mégegyszer nem fogok orrbefogva szavazni, mert elég volt belőle.

jún. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem kötelező. Azt is megteheted, hogy az EP-választáson szavazol, de az önkormányzatin nem.
jún. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Szerencsére nem az! Ha az lenne, akkor érvénytelen szavazatot adnék le!

Nem oszt, nem szoroz az életemben, hogy milyen állagú ürülék kezében van éppen a hatalom! Politikát, magyar ember képtelen elfogultság, korrupció, visszaélés nélkül művelni! Végeztem a magyar (?) "politikával"!

jún. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazából nem azért nem megyek mert nem érdekel, hanem azért mert olyan emberek indulnak a választáson, mint polgármester hogy egyik se szimpatikus. És tudom hogy a fideszes fogja megnyerni, mert már lassan 10 éve folyton ő nyer.

Győr melletti kis faluról van szó, 2ezer lakossal.

Mindhárom polgármester jelöltnek a kampánya szinte ugyanaz. Kiküldtek szórólapokat, újságokat amiben csak a sárdobálás ment egymásra.

A többi képviselőjelölt pedig mind be van nyalva az önkormányzatnál és olyan nagyra vannak magukkal. Most miért szavazzak ezekre?

Itt nálunk ha nem vagy tagja valamilyen testületnek vagy egyesületnek akkor senki se vagy.

jún. 4. 09:22
 8/11 A kérdező kommentje:

Az előző választásnál például akkor még a falusi óvodában dolgoztam, és választás napján délután rámírt az egyik önkormányzati dolgozó messengeren "hogy ugye voltatok szavazni a pároddal?"

Akkor nagyon mérges lettem, de még az üzenet előtt voltunk szavazni.

jún. 4. 09:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Simán elmehetsz és egy díszes üzenetet hagysz a papír mindkét oldalára írva, emellett érvénytelenül fekete filctollal kihúzva az összes kockát.


Érvénytelennek minősítik a szavazatodat, de ez ne zavarjon. Látni fogják a tisztelt címzettek képviselői, és te is elmentél leadni a véleményedet.


Én nagyon hiányolom az "egyikre sem" és a "nekem mindegyik megfelel" kockákat. De főleg az egyikre sem-et. Ha lenne egyszer egy párt aminek ez lenne a neve, tarolna mindenhol.

jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából megérdemelné a politikai "elit", hogy - figyelmeztetésként - "befenyítsék" egyszer a választók, - senki nem menne el szavazni egy forduló erejéig, hogy szálljanak már magukba egy kicsit, (tényleg a farok csóválja-e a kutyát)! De ettől nem kell aggódnia az "elitnek" egy olyan országban, amelynek lakói olyan szinten antiszociálisak, hogy még egy tömegközlekedési járműre felszállás sem működik békességben. Ha nem látom, nem hiszem el, ahogy tegnap két (magyar) "cigány" egymásnak feszült már felszálláskor. Ilyen "emberektől" összefogást? Előbb pusztulunk ki!
jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!