Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak jövő vasárnap...

Kire szavazzak jövő vasárnap ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szerencsére ellenzéki vezetésű városban élek, ezzel együtt nem vagyok teljesen megelégedve a városvezetéssel.

Természetbarátként különösen az nem tetszik, hogy folyamatosan vágják a fákat a városban, az elmúlt 5 évben össze se tudom számolni hány fát vágtak ki értelmetlenül, az én szememben az ilyesmi nem megbocsájtható. A közmunkásoknak is gyakorlatilag az egyetlen feladata az a növényzet ritkítása, állandóan láncfűrész, fűkasza meg sövényvágó hangját hallani, ahelyett hogy mondjuk ültetnék a fákat meg gondoznák a növényzetet.

Vagy mondjuk takarítanának rendesen, mert ez a másik ami nem tetszik, el van adva a város mint tiszta, rendezett, csodaszép, élhető város, közben meg a város központjában hetek óta rohad például egy hányás, mert a pad lomb alatt van, eső nem mossa el, el meg nem takarítja senki. Inkább ezzel foglalkoznának a közmunkások, ne az értelmetlen fairtással.

Szóval röviden nem vagyok megelégedve a városvezetéssel. A polgármester és a képviselők indulnak most újra. Az ellenfél fideszes, arra nyilván semmi szín alatt, fideszesre soha, semmi körülmények közt nem szavaznék, nem pártolom a hazaárulást, pedofíliát, közpénzrablást, propagandát és társait. Akkor már még mindig inkább a jelenlegiek. De rájuk sem szavazok szívesen a fentebb taglaltak fényében.

És igazából ez van, jelenlegi ellenzéki városvezetés (akik amúgy már nem párt, hanem városi szervezet égisze alatt indulnak), a Fidesz, meg pár kis jelölt akik 1%-ot se fognak kapni így pazarlás rájuk szavazni.

Kérdésem röviden: kire szavazzak?



máj. 30. 00:01
A kérdező szavazást indított:
szavazz a jelenlegi (ellenzéki) városvezetésre, senki sem hibátlan, még mindig ők a kisebb rossz
szavazz valamelyik kisebb jelöltre, hiába szavazatpazarlás, mert így tiszta a lelkiismereted
ne menj el szavazni
20 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Miért nem szavazol a Fideszre?
máj. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Remélem nem komoly a kérdés, de azért válaszolok (amúgy a kérdésben is leírtam): sohasem szavaznék hazaáruló, pedofil, gyűlöletkeltő, közpénztolvaj, jogállamtipró, ruszkibarát stb. pártra. Ha az egyetlen opció lenne, akkor otthon maradnék, ha meg két opció van, akkor minden esetben a másikra szavazok.
máj. 30. 00:04
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Én karácsonyra szavaznék, mindenki más a fidesz szekerét tolná.
máj. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%

#2

Nézzük:

Van egy ellenzéki jelölt, aki 1% környéki.

Van egy másik, akivel elégedetlen vagy.

És van a fideszes, akivel legalább annyiban jól járnátok, hogy a városotok kapna forrásokat, és talán jobban végezné magát, mint a jelenlegi, akivel nem vagy elégedett.

A jelenlegi melyik párt tagja volt korábban?

máj. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Krumplifan 4es erőlködik. Nem szégyelled magad hogy leírod hogy a fideszesek több pénzt kapnak? Te hazaáruló
máj. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Mi is a fideszre szavazunk, mert így kap a város pénzt. Felesleges a béna ellenzékkel lázadozni, csak magunknak tennénk rosszat.
máj. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#3 Valid, csak itt nem Karácsony van, én vidéken lakom, kisebb városban. Karácsony Gergelyre úgy tudnék szavazni ha kb. 200 km-rel odébb laknék. Nem megoldható.


#4 Ne erőltesd meg magad, az hogy a jelenlegi városvezetéssel nem vagyok elégedett, az nem jelenti azt hogy majd akkor leszavazok arra a Fideszre akit mindennél jobban gyűlölök, aki olyan károkat okozott az országnak amit soha senki. Az nem kérdés, hogy a mostani ellenzéki polgi vagy Fideszes, akkor 100%-van az ellenzékit támogatom. Már csak azért is, mert a Fidesz ugyanúgy kivágná a fákat (sőt, ők vágnák csak ki igazán az összeset, láttam mi zajlik a Bükkben is, nemzeti park kellős közepén hektárszám irtják az erdőt, +Balaton part, térkövezések satöbbi), meg mellé még a forrásokat is ellopnák mindet. Látom kik a jelöltjeik, csupa "jóhírű" alak, napraforgók meg jellemtelen semmirekellők, a gyomrom forog tőlük.

Itt egy percig nem merült fel elméleti síkon sem hogy a Fideszre szavazzak. Soha, semmi körülmények között nem tenném.

És igen, az hogy a fideszes városok kapnak támogatást, az nettó BTK hűtlen kezelés. Ehhez én nem fogok asszisztálni.

máj. 30. 00:21
 8/13 anonim ***** válasza:
8%

#5

Nem szégyellem magam, hát ti írjátok ezt folyton. Legyen úgy, biztos jól tudjátok. Már az is baj, ha egyetértünk veletek?

máj. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7

Elég szomorú, hogy a gyűlöleted legfőbb tárgya egy olyan dolog, amit gyakorlatilag minden nap a képedbe nyomnak. Nem lehet könnyű neked.

Javaslom, hogy szavazz a jelenlegi városvezetésre a saját egészséged érdekében, akinek van esélye a fideszes ellen.

máj. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 scamdemic ***** válasza:
67%

„nem pártolom a hazaárulást, pedofíliát, közpénzrablást, propagandát és társait”

Akkor ne szavazz az ellenzékre se, mert náluk ezek még inkább jelen vannak. Ha bárkire szavazol, akkor csak a jelenegi politikusbűnözőket támogatod. Én távol maradnék, vagy ha mindenképpen mennem kellene, érvénytelenül szavaznék, és/vagy a szavazólapon üzennék.

Ha problémád van a város helyzetével, írj a polgármesternek/önkormányzatnak. Nekem se tetszik, hogy nálunk is alig takarítanak, plusz az utak és a járdák többsége is katasztrofális állapotban van.

máj. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!