Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak jövő vasárnap...

Kire szavazzak jövő vasárnap ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szerencsére ellenzéki vezetésű városban élek, ezzel együtt nem vagyok teljesen megelégedve a városvezetéssel.

Természetbarátként különösen az nem tetszik, hogy folyamatosan vágják a fákat a városban, az elmúlt 5 évben össze se tudom számolni hány fát vágtak ki értelmetlenül, az én szememben az ilyesmi nem megbocsájtható. A közmunkásoknak is gyakorlatilag az egyetlen feladata az a növényzet ritkítása, állandóan láncfűrész, fűkasza meg sövényvágó hangját hallani, ahelyett hogy mondjuk ültetnék a fákat meg gondoznák a növényzetet.

Vagy mondjuk takarítanának rendesen, mert ez a másik ami nem tetszik, el van adva a város mint tiszta, rendezett, csodaszép, élhető város, közben meg a város központjában hetek óta rohad például egy hányás, mert a pad lomb alatt van, eső nem mossa el, el meg nem takarítja senki. Inkább ezzel foglalkoznának a közmunkások, ne az értelmetlen fairtással.

Szóval röviden nem vagyok megelégedve a városvezetéssel. A polgármester és a képviselők indulnak most újra. Az ellenfél fideszes, arra nyilván semmi szín alatt, fideszesre soha, semmi körülmények közt nem szavaznék, nem pártolom a hazaárulást, pedofíliát, közpénzrablást, propagandát és társait. Akkor már még mindig inkább a jelenlegiek. De rájuk sem szavazok szívesen a fentebb taglaltak fényében.

És igazából ez van, jelenlegi ellenzéki városvezetés (akik amúgy már nem párt, hanem városi szervezet égisze alatt indulnak), a Fidesz, meg pár kis jelölt akik 1%-ot se fognak kapni így pazarlás rájuk szavazni.

Kérdésem röviden: kire szavazzak?



máj. 30. 00:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%
Az ellenzékkel való elégedetlenség kifejezésének egyetlen módszere a Fideszre szavazás.
máj. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 HakapiszikMatyi ***** válasza:
100%
Az önkormányzati választásban az a szép, hogy nem csak a polgármesterre lehet szavazni, hanem a többi képviselőre is. :) Nálunk nem a polgármestert sikerült lecserélni, hanem a képviselő testület többi tagját. Ezek aztán rendesen a körmére néztek, és meg is buktatták a "stiklijei" miatt. Azóta független polgármesterünk van, és rendben is van. :)
máj. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szavazz, akire csak jól esik, - úgy sem lesz jobb az életed az eredmény hatására! Kellemes időtöltést! :D
máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!