Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Három kis párt közül melyik...

Három kis párt közül melyik vagy melyeknek sikerül elérni az 5%-ot?

Figyelt kérdés

Május végi kutatások szerint 3, azaz három párt van, akik az 5% körül mozognak, vagy bejutnak vagy sem, ezek a Mi Hazánk, Kutyapárt és a Momentum.


Szerinted ki jut be a jövő héten? Mit tippelsz?



jún. 2. 16:52
A kérdező szavazást indított:
Csak a Kutyapárt
Csak a Mi Hazánk
Csak a Momentum
Kutyapárt és a Mi Hazánk
Mi Hazánk és a Momentum
Kutyapárt és a Momentum
Mind a 3 befog jutni
Egyik párt sem fogja elérni az 5%-ot
29 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Remélem egyik sem, mert minden ellenzéki szavazó a Tiszára fog szavazni. De nyílván a mi hazánkosok elvannak Orbánnal, ahogy a kutyások is, tehát annak a két pártnak van esélye.
jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Egy demokrata ember nem szavazhat a Mi Hazánkra!
jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
A Mi Hazánknak az EP-ben a helye, a többinek nem.
jún. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
A Momentumot azért kicsit sajnálnám, ha kiesne.. Persze hajrá Tisza, én is azt mondom... Nekem a Tisza és a Momentum a 2 legszimpatikusabb párt amúgy. A DK szimpatikus az Európai Egyesült Államok gondolata miatt, csak hát tudjuk ki a párt vezetője... A Fideszt és a Mi Hazánkot utálom a legjobban, szerintem nem kell részletezni, miért...
jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Mi Hazánk szinte biztosan bent van, MKKP kiesik, ténylegesen senki nem akarja őket az EP-be küldeni, a Momentumnak meg ha magas a részvétel akkor lesz gatya ( ilyen 3%-ra várom őket)
jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%
A Mi Hazánkra szavazok azért ,hogy bejussanak.Máskor a Fideszt szoktam erősíteni,de most nem.
jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
6# Nyugi, 5% laposföldhívőt mindig össze lehet kaparni. Sajnos...
jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 2*Sü ***** válasza:
77%

Az ember két dolgot tehet:


1. Megnézi a közvélemény-kutatásokat, és próbál az alapján tippelni. Pl.:

[link]

[link]


A Kutyapártot és a Mi Hazánkat mérték jellemzően 5% fölé, a Momentumot meg jellemzően 5% alá.


2. Az ember a vágyai, elvárásai alapján válaszol a kérdésedre, vagy az alapján súlyozza a közvélemény-kutatásokat. Ennek sok teteje nincs, ez maximum a válaszoló szubjektív elfogultságáról szól és nem a pártok tényleges objektív esélyeiről.

jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Tisza elég sok embert megszólít akkor szélsőséges esetben akár mind a három 5 % alá kerülhet. Szavaztam már a momentumra illetve az összefogásra is, illetve a kutyák is is szimpik. Deh most annak ellenére, hogy magyar Péter sem győzött meg teljesen így is rászavazok szo nélkül. Végre latok valakiben annyi karizmat, hogy valós kihivoja legyen a kormánynak a következő választásra. Hiaba támogatnám a momentumot vagy a kutyákat, vagy akár bárki más ellenzekit , nem akarom 10 ev múlva is a következő kétharmadot élvezni, mi közben az ellenzék 15 %on marakodik továbbra is. Ha sokan vannak evvel a három párttal úgy mint én, akkor ezek közül tényleg bajban lehet akár mind a 3 is. De nem igazan erdekel , kormanyvaltast akarok végre és ehhez úgy látom a Tisza kell.
jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
És mivel a Fideszen kívül az összes ellenzéki párt támogatottsága erősen esik ha jól emlékszem az adatokra , sokan lehetnek úgy mint én. A cél érdekében váltanak és az erősebb ellenzéki partra szavaznak mert unják a toketlenkedest.
jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!