Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan fidesz szavazó...

Mad Max2 kérdése:

Van itt olyan fidesz szavazó aki egy ilyen videó megtekintése után elgondolkodik hogy nem biztos hogy jó oldalon van?


#szervilizmus #sötétség a fejekben
jún. 2. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Én bevallom, nem értem, hogy, hogy lehet, hogy ugyanazt a nyelvet beszélem, mint ezek az emberek. Értem a szavakat, amit kimondanak, de, hogy olyan, mintha teljesen újraalkották volna a magyar nyelvet.
jún. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Nem hinném, nem felvonulók alapján döntök. De ők legalább nem törik be kávézók kirakatát.
jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nincs! Mivel ez 444-es szándékosan manipulált videó. Csak a szokásos szint amit ez a csatorna képvisel.Én ott voltam a meneten, és rengeteg normális gondolkodású értelmes fiatal meg nem fiatal is volt kint. Egy több százezres tömegben nyilvánvaló ,hogy találunk furcsább alakokat , ezt szépen manipulálva kimazsolázva kiteszi a 444 szennycsatorna.


Kimegy bárki egy átlag 100 ezres városba és random embereket kérdez bármiről, ott 2-3 óra munkával olyan anyagot lehet gondos vágással készíteni, hogy kiderül, adott városban "mindenki" hülye. Ez erről szól.

jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Kimegy bárki egy átlag 100 ezres városba és random embereket kérdez bármiről, ott 2-3 óra munkával olyan anyagot lehet gondos vágással készíteni, hogy kiderül, adott városban "mindenki" hülye. "


Ezt gondolom tapasztalatból írod, sokat láthattál ilyet az M1-en

jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Te meg nézd a 444et a globalisták által pénzelt hazug szennycsatornát. Mi nem nézzük és köpünk egyet ha valaki arra hivatkozik.Majd 10én jövök röhögni mit összeszenvedtek majd mikor erőből le lesztek szavazva muhahaaa
jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!