Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » ATV-n most az Éhezők viadalát...

ATV-n most az Éhezők viadalát adják, mert az 5%-ért küzdő pártok vergődnek?

Figyelt kérdés

jún. 1. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

hahaha

nem muszáj nézni, ha nem érdekel

meg reklámozni sem az atv-t...

jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Ez érdekes hogy miért nem szerveznek éhségmenetet amikor minden adott hozzá.
jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
3 percet láttam belőle, de eddig bírtam, mert nem érdekel, ahogy a törpepártok együtt siránkoznak azon, hogy Orbán milyen csúnya. Nincs sem vita, se szemben álló felek. A köztévés valami ehhez képest igazi műsor volt, ha másért nem is, legalább néha 2-2 percre lehetett röhögni, de itt még ez sem.
jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%

Gondolom, Te az a fajta ember vagy, aki fociban mindig a legerősebb csapatnak szurkolt, és fikázta az osztálytársait, aki nem olyan divatdrukkerek, mint ő.


Tudod, sok 5%-os pártban több hitelesség van, mint az általad imádott pártban. Csak azt ne felejtsd el soha, hogy a párt sikere nem a tied. Te továbbra is egy sikertelen ember vagy.

jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Én nézem az ATV vitáját, és szerintem jó dolog, hogy van alapvetően, bár a 2 percet itt is kevésnek tartom.
jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

"Te továbbra is egy sikertelen ember vagy."

Erről nyilván fogalmad se lehet, ne égesd magad...

jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Attól, hogy itt egymás szavába is vághatnak, egyelőre nem érzem hasznosabbnak, mint az m1-es vitát...
jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
#6: számomra sikertelen, aki nem tud egy ilyen kérdést magában tartani. Őt az élet próbára tette, és elbukott.
jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Donát annyira hadar, hogy nem mindig sikerül összeraknia a mondatait...
jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

"a párt sikere nem a tied. Te továbbra is egy sikertelen ember vagy." - ez nagyon talált!

Nem tudom 3-as milyen ember, de a fidesz-imádók nagy részének a "sikereshez, győzteshez tartozás" érzése a legfontosabb.

jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!