Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Dobreviánus és NER-Péte...

Kedves Dobreviánus és NER-Péter hívek, ez lenne az a néhány ezer ember, ugye?

Figyelt kérdés
[link]
jún. 1. 16:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
#18 Ott van a dátum a cikkben! :D
jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
60%
#21 Akkor egy hét múlva menj ki kérlek a hídra a kép készülésének időpontjában és fényképezd/videózd le nekem, hogy melyik hajó hol áll, épp hol halad el, és milyen hullámokat vet az aktuális hajóforgalomnak és időjárásnak megfelelően, rendben? :) Majd megnézzük az eredményeket és összehasonlítjuk a képen látottakkal.
jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
61%
#23 hagyd, fideszes. Tagadni fog, amíg csak él xD
jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

#23

Először is ne beszélgess saját magaddal a kommentszekcióban. Másodszor szeretettel tájékoztatlak, hogy közlekednek hajók a Dunán idén is, meghatározott útvonalon. Az időjárás is viszonylag változékony szokott lenni, egyik nap ilyen, másik nap olyan, van, hogy esik, van, hogy nem. Ha van még kérdésed, szívesen állok rendelkezésedre, ha magadtól már nem sikerül ilyen alapvető dolgokra ráébredni.

jún. 1. 17:26
 25/29 anonim ***** válasza:

#25 Tessék nyomi, keresni kellett, de azért csak sikerült megtalálni a kép 2022-es forrását:


[link]


Így már elhiszed, hogy nem mai a kép? :D

jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
"De mi nem vagyunk agymosottak! Mi nem vagyunk birkák, amik minden hazugságot megzabálnak!" - Igaz? :D
jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Kérdezőcske... az egy dolog hogy tóni mennyi buta ingyenélő trógert rángatot ott össze. Az meg egy másik dolog, hogy ezek miatt nem jutsz megfelelő orvosi ellátáshoz, ezek miatt kerül minden háromszor annyiba mint 2 éve, ezek miatt... nem sorolom, kár a gőzért.
jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 sörpocak ***** válasza:
Bocs srácok, én is jót kacagtam volna rajta, de a két kép nem egyidőben készült. Én is azt hittem a hajó miatt, de a háttérben a fák ki vannak zöldülve az egyik képen, míg a másikon nem.
jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

#26

Megkérlek másodjára is, hogy ne beszélgess saját magaddal a kommentszekcióban.

Ha nem tudsz összehasonlítani két képet, azért ne engem hibáztass. Hasonlítsd össze mondjuk az égboltot a két képen, vagy a hajók állását. Ennyire vak már tényleg csak szándékosan lehet valaki.

Attól, hogy utálod Orbánt, az igazságot még nem kell eltagadni.

jún. 1. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!