Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Dobreviánus és NER-Péte...

Kedves Dobreviánus és NER-Péter hívek, ez lenne az a néhány ezer ember, ugye?

Figyelt kérdés
[link]
jún. 1. 16:41
1 2 3
 11/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
69%
#9: Ismét előjött a fideszes hülyegyerek belőled. Ha olvasnál, és lenne memóriád is, akkor én telibeszarom Magyar Pétert. Mutasd már meg, hogy hol "tippletem" rá ott... Mindenesetre még a NER látszólag hűtlen gyermeke is nagyságrendben azonos mennyiséget képes megmozgatni. Tényleg kíváncsi vagyok, hogy hogyan éli meg egy fideszes birka ezt. Vagy ezt te képtelen vagy megfogalmazni is, és inkább kerülöd a kérdést, ezzel is mutatva, hogy mennyire nincs saját gondolatod?
jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

#11

Miért békementeljek? Nekem semmi közöm hozzá. Egyszerűen csak szeretném felnyitni a szemed, hogy ne legyél ennyire elvakult. Letagadod az égről a csillagot.

jún. 1. 17:05
 13/29 anonim ***** válasza:
88%
#13 én nem tagadtam, h sokan meneteltek. Az másik válaszoló volt. Én az vagyok, aki sokallta a pénzt érte, amennyibe került nekem, meg a többi adózó embernek.
jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
82%
Felmerül a kérdés, hogy ebből vajon, hány ember volt fizetett, odabuszoztatott, és mennyibe fog ez kerülni az adófizetőknek? Mert ugye ennek a pénznek megint nem lett volna jobb helye...
jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

#12

Béci,

Nem szarod te telibe Magyar Pétert, ne csinálj hülyét magadból újra. Tényleg romlott a becslési érzéked azóta. Szomorú.

jún. 1. 17:07
 16/29 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy két éves kép. Nézd csak meg: más szögből bár, de ugyanaz a tömeg, ugyanaz a kis hajó ugyanazokat a hullámokat veri a vonuló tömeg alatt, mint "ma" :D :D Véletlen? Nem hinném, hogy ilyen óramű pontossággal működik ebben az országban bármi a paksi atomerőműn kívül! (Naív vagyok, muszáj neki.)


[link]

jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
90%
#17 uhhhh ha ez igaz, az nagyon ciki xD
jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
43%

"Nem szarod te telibe Magyar Pétert, ne csinálj hülyét magadból újra. Tényleg romlott a becslési érzéked azóta. Szomorú."


Nahát! Talán jobban ismersz, mint én magam! Mutatnál légyszíves bármit arról, hogy én kiálltam Magyar Péter mellett? Hiszen egy kérdésre sem tudsz válaszolni. A fideszben PONTOSAN az ilyen "embereket" keresik. Igazi "magyar" vagy. Vagy éppen "Magyar", haha. Minden egyes mondatodból süt a tudatlanságod. Én élvezem. És te? (ilyen egyszerű kérdésre vajon mersz-e válaszolni, vagy továbbra is kitérsz?)

jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
74%

Beègett a fideszcsicska a kamukèpèvel. Xd


A jobbereknek tènyleg lètszüksègletük a hazudozàs.

jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

#17

Micsoda véletlen 😂 Ugyanaz a híd, ugyanaz a folyó, (amin egészen véletlenül idén is vannak hajók), ugyanakkora tömeg, ugyanazok a zászlók, ugyanazok a jelszavak, csak éppen 2 évvel később.

jún. 1. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!