Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol vannak a képek a hatalmas,...

Hol vannak a képek a hatalmas, holdról is látható békemenetről? A propagandisták miért üres hátteres posztokban írkálják hogy hatalmas a tömeg?

Figyelt kérdés
jún. 1. 15:22
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

19# Ez a több ember, ami saját magához képest is sokkal kevesebb?


Nem kell hozzá sok ész, összehasonlítod az eddigi békemeneteket a mostanival.

jún. 1. 16:26
 22/30 A kérdező kommentje:

A facebook oldalon is csak közelről mutogatják a tömeget, egy drónfelvétel van az útról és a hídról, ami egy kb 15 méter széles sáv...


Még mindig nem linkelt senki egy olyan képet vagy videót, ahol HATALMAS TÖMEG van.

jún. 1. 16:30
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

#22

Ott van a Fidesz Facebook-oldalán a kép a hídról, végeláthatatlan tömeg. Ha neked az egy 15 méteres sáv, én esküszöm kérek neked egy beutalót a szemészetre.

jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig myilván a fidesz-kdnp tömbnek van a legnagyobb szavazóbázisa. De ha előáll egy kétpólusú helyzet (mint ami USA-ban van), akkor nagyot fordul a kocka.

Ez lesz, ebbe az irányba tendál a közélet. A két nagy tömb mellett lesznek mikropártok, együttesen pár százalékkal. Jelzésértékű, hogy egy friss párt (technikailag nem, de gyakorlatilag mégis friss) ilyen rövid idő alatt könnyedén lenyomja az addigi legnagyobb ellenzéki pártot úgy, hogy közben minden oldalról támadják.

jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
23# Orbán beszédén szerintem kb 40.000 ember lehetett amit mutattak. Ez édeskevés az eddigi békemenetekhez képest. Ezért nem is rak az origo és az index képeket a cikkekhez.
jún. 1. 16:51
 26/30 anonim ***** válasza:
jún. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Ezen már látszik valami, de akkor is csak a híd egyik felén vannak meg a bejáratnál. Még mindig nem vagyok meggyőzve egy ilyen 30-40 ezres megmozdulástól, hogy a fidesz nem veszített szavazókat és ezzel együtt a 2/3-ot.
jún. 1. 17:04
 28/30 anonim ***** válasza:

#27

Kérdező, senki nem mondta, hogy nem veszített szavazókat. Annyit láss be józan ésszel, hogy semmi nem utal arra, hogy a Fidesznek ne lenne kétharmada, ha holnap lenne a választás.

jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Én nekem az első amit észrevettem hogy szabad zöldterületek voltak bent a sűrűjében. Azt hittem hogy biztonsági okokból, de utána láttam hogy előtte volt sok ember de valahogy nem telt meg.

Nem tudom ez mit jelent?

Nem a tüntetési versenyt kell megnyerni hanem a választásokat egy pártnak. Igaz mindegyik szereti mondogatni mennyi sok ember vett részt.

jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

29# Igen, de az EDDIGIEKHEZ képest voltak sokkal kevesebben. Az influencerek pedig 100-120 ezer embert mozgattak meg. Magyar Péter pedig az egész országban kampányol, igaz a falvakban és kisebb városokban csak párezer embert megmozdítva, de a debreceni megmozdulás azért jó volt.


Ha beszállnak az influencerek is a választásokba, magyar péter is fejlődik, a fidesz népszerűsége pedig tovább csökken a botrányaik miatt akkor a fidesznek nem sok esélye lesz megtartani a hatalmat.


Ezek látható tények, egyre több embert lehet megmozgatni akiknek elegük van a fidesz korrupt, pedofil rendszeréből, miközben ők egyre kevesebb embert tudnak kiállítani.

jún. 1. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!