Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vitézy egyértelműen megnyerte...

Vitézy egyértelműen megnyerte a vitát?

Figyelt kérdés

Az Origo szerint agyonverte: [link]


A 444 szerint lenyomta:

[link]


A Magyar nemzet szerint kiütötte: [link]



jún. 1. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Toronymagasan. Elsöpörte Karácsonyt. Akinek van esze, Vitézyre szavaz.
jún. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
krumplifan itt van
jún. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem megsemmisítette.
jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy a vitát megnyerte, de a választást nem fogja! :) Aztán mehet a levesbe!
jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Bebizonyosodott, hogy Karácsony teljesen alkalmatlan.
jún. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Tök mindegy, hogy mennyire alkalmatlan Karácsony, a budapestiek egyedül benne látják hogy nem "fidesz", ezért rá szavaznak. Szóval akár részegen is bemehetett volna vitázni, teljesen mindegy lett volna!
jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos a budapesti Karácsony-fanok ugyanolyan menthetetlenek, mint a fideszesek. Végre van egy normális, rátermett szakmai jelölt, és nem, nem kell. Besz@rás.
jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom hogy ezek a médiumok hogyan számolnak be altalaban az ilyen jellegű vitákról, de szerintem nem volt ez olyan egyértelmű elsöprő megszégyenítő KO.

Karácsony is elég jól szerepelt, őszintén engem kicsit meg is lepett.

Bár a gesztikulációja kicsit hajazott Dobrevre mégsem volt olyan irritáló a beszedtílusa, ellenben példaul Vitézy már időnként kicsit arrogánssá vált, pedig meggyőzőbben érvelt. Persze összességében szerintem is Vitezy nyerte a vitát, bár amúgy is rá terveztem szavazni, viszont azt el kell ismerni hogy ez egy nagyon jó vita volt. Egy kicsit megízlelgethettük milyen is egy normális igazi demokrácia. :D

jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 lehet hogy igazad van, de szerintem Vitezy-nek van esélye megnyernie a választást. Még az is lehet hogy Szentkirályi vissza fog lépni az ő javára, ha már a vitára sem ment el
jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem volt úgy nyertese. Igazándiból ez egy kiegyenlített vita volt. Azt mondanám inkább, hogy míg a korábbi vitákban minden fél veszített, itt mindegyik nyert. Ez egy nagyon szép demokratikus vita volt, tökjól ütköztek az álláspontok, találkoztak az ebymást érő vádak...bér igaz, erre megvoltak a felelősséghárító panelmondatok minkét részről, de a lényeg az, hogy nem tudták sarokba szorítani a másikat, mindegyik egy nagyon jó vitán van túl. Ezzel ténxleg csak mi választók nyertünk most. Bárcsak legalább ilyen színvonalú lenne minden vita.
jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!