Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a A 2024-es...

Mi a véleményed a A 2024-es európai parlamenti választásra listát állító jelölő szervezetek képviselőinek vitaműsoráról?

Figyelt kérdés

máj. 31. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Fasza volt! Csak kezdhetnék máskor kicsit korábban vagy vagy hétvégén mert másnap munka volt…
máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon jó volt. Nem emlékszek, hogy legutóbb mikor volt olyan Magyarországon, hogy a legnagyobb pártok képviselői tiszteletüket tegyék. Kár, hogy amúgy nem nagyon volt lehetőségük egymással vitázni, de már többet kaptunk mint bármely más online vagy tv vitától, hiszen náluk csak kispártok vitáznak vitapartner nélkül, ami olyan, mintha saját magad próbálnád meg elcsábítani, de még az sem sikerül.
máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Uncsi volt, jó értelemben. Mivel most nem írtad: ne sajnáld a szót.

Nem fejtem ki.

máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ne sajnáld a szót!!!
máj. 31. 18:17
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Érdemlegesebb, mint az összes politikai vita valaha, mégse nevezhető vitának.

Túl kevés idő volt, csak programismertetésre volt jó, semmi létjogosultsága nem volt annak, hogy egy időben voltak ott a helyszínen, mert nem volt elég idejük (érdemben) reflektálni egymás álláspontjára

máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Te hogy láttad? Én Deutsch Tamás miatt majdnem elrohadt az agyam.
máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Úgy sikerült, amilyenre gondoltunk, bár szerrencsére nem durvult (nagyon) el.
máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én csak egyet hiányoltam.

Még pedig azt ,hogy a pártok mit akarnak csinálni ennyi mérhetetlenűl nagy és sok nem normális,agresszív,sötét emberrel ,mint ami az országban van.

máj. 31. 20:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Dohányboltos Balázs kapott pár milliót ezért az 1 óráért.
jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ungár Peti nagyon szexi volt
jún. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!