Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A HAARP-al csinálták meg,...

A HAARP-al csinálták meg, hogy a Nagy Békementen esős idő lesz?

Figyelt kérdés

Pár éve, amikor választási év volt és a Nemzeti Ünnepen ( az március 12-e azoknak a liberálisoknak, akik nem tudnák) Orbán Viktor hatalmas beszédet modott leesett a hó. Pedig az évben télen nem is volt havazás Budapesten és egyetlen napra le is esett március kellős közepén. Másnapra el is olvadt mind, de aznap havazott. Nem hiszem, hogy ne jönne rá valaki, hogy a HAARP-pal csinálták. Több videoban is mondták ezt


Most ismét anagy szárazságban pont most kell esni a hatalmas békementen ?



máj. 31. 15:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%

Március 12-e nemzeti ünnep a Feröer-szigeteken. Libsi vagy és nem tudod?

1999-ben ekkor csatlakoztuk a NATO-hoz.

1917–ben Oroszországban a polgári forradalom győzelmét hozta el március 12 (bár ott ezt a juliánus naptár szerint február 23-ére datálták).

máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Tehat Petofiek marcius 12-en csinaltak forradalmat... te aztan egy igazi hagyomanyapolo, muvelt jobber vagy. Adofizeto penzunk minden egyes fillerje jo helyre menr altalanos iskolai tanittatasod alatt. 🥰
máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Magyar HAARP nincs esetleg?
máj. 31. 21:38
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor képes vagyok esőt csinálni. Én vagyok a Rain Man.

Csak az applikáción elindítom a kerti öntözőrendszert, és ottnmár biztosan nem lesz semmiféle "békemenet" :D

máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Az előbb is esett. Na mit mondtam?
jún. 1. 13:18
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert bekapcsoltuk. Nem te mondod meg, hogy mikor lesz eső, hanem mi, lipsi háttérhatalom. :))
jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣
jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Rossz gombot nyomtam meg az app-ban, és véletlenül a drónos esőztető indult el, és rossz irányba🙃🤣
jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
56%
En ma veletlenul jegesot rendeltem a keleti orszagreszbe, ezer bocs. 😊
jún. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Fogadjunk hogy Magyar tüntokéjén nem lesz eső 😊
jún. 6. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!