Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tegnapi tévés vita után...

A tegnapi tévés vita után miért mindenki a Kutyapárti jelöltet szidja?

Figyelt kérdés
Hogy elviccelte, nem vette komolyan stb. Miért, a többiek által felmondott üres semmitmondó közhelyek, amiket eddig is tudtunk, jobbak?
máj. 31. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem igaz, hogy mindenki semmitmondó közhelyeket mondott, nyilván az MTV direkt úgy szervezte, hogy valódi vita ne legyen.

De azért ne szóld le azokat a pártvezetőket, akik kihasználták az alkalmat arra, hogy az M1-nézőknek is legalább rövid üzenetket eljuttassanak, mivel vannak üzeneteik.


A kérdésed mellesleg hamis: nem szidja mindenki.

máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
A magyar nem érti, hogy nem csak erőből kell/lehet politizálni... Nem egy civilizált nép vagyunk.
máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Én nem szidom, ez most sokkal jobb volt, mint a múltkori Mariettával.
máj. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Én pozitívakat olvastam eddig a szerepléséről főleg. Nekem is tetszett, szerintem emelte a műsor színvonalát, főleg a kamerás rész tetszett. :)

Ennek ellenére nem oda fogok szavazni.

máj. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem csak ezeket, a jelenlegi komplett politikai elitet eltiltanám egy életre attól, hogy országos kihatású ügyekbe, ügyletekbe szólhassanak bele bármilyen szinten is. A kérdés tárgykörét szolgáltató társulat semmi másról nem szól, mint a politikai "elit" által szavatolt "járandóságok" megszerzése a semmire és abból elhemperegni a következő választásokig.
máj. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Én nem szidom, szerintem jó volt.

De aki Fidesz propagandabol tájékozódik az nem érti az ilyen poénokat hogy miért volt a kamerás dolog, meg az időjárás jelentés stb.

máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Alapból ellehetetleníteném őket, mert csak vannak, - még csak a kutyasz@rt sem szedik össze maguk után!
máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a kutyapárt volt az egyik legnagyobb csalódás. A többiek azt csinálták, ami várható volt. A kutyáktól többet vártam, mert ez a pár vicc elég erőltetett volt. Ha már viccpárt, akkor legyen az. Ez izzadságszagú volt, nulla kreativitással.
máj. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A szavazók többsége nem érti a szarkazmust és a kétértelmű kiszólásokat, ezért nem látom értelmét az ilyen MKKP-s poénkodásnak. Meg ilyen mindent elvicceskedő emberekre nem is bíznám rá egy ország vezetését.
máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Vége rájöttek a szavazók, hogy ablakon kidobott szavazat!


(Annak ellenére, hogy birom Bruti iróniáit)

máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!