Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bruti szerinted is szétalázta...

Bruti szerinted is szétalázta Toroczkait?

Figyelt kérdés
"És most időjárás jelentés Toroczkai Lászlóval" 😂😂😂

máj. 30. 22:52
A kérdező szavazást indított:
Hatalmas volt, sírtam rajta
Nem volt vicces
38 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Nekem tetszett háborúpárti libsiként
máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Ne viccelj már. Bruti volt a legszánalmasabb lény ma a vitában - annyira, hogy én ma szűntem meg MKKP szavazó lenni. Nem ő tehet róla, a párt alkalmatlan arra, hogy fennmaradjon egy ilyen döntés után, hogy elviccelődnek egy ilyen lehetőséget.
máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Elég gyenge volt, én viccesebbet vártam.

De biztos "nincs humorérzékem".

A csirke X évvel ezelött fényévekkel jobb volt.

máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Legalább kitűnt a tömegből. Amúgy én se szavaznék rájuk, de egy ilyen vitát nem is lehet komolyan venni.
máj. 30. 23:02
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Kivételesen tetszett, bár én mindig a kutyapárt ellen szóltam, hogy ez a rendszer ügyes trükkje*, de Bruti nem a rendszer ügyes trükkje, ő humorista s nem politikus.


Van a Mihazánk a nácipárt, a cigány, zsidó gyülőlő, oroszimádó. Elviszi a szavazatokat fölöslegesen, sosem váltja a fideszt le.

Van a Kutyapárt a vicceskedő, az életbe nem váltja le a fideszt, ellenben szavazatokat visz el.


És nem folytatom, a többi párt nem kamu, de ők is csak az 5% küzdenek, mint malac a jégen. A fideszt egy erős párt tudja legyőzni, ha nincsenek kamupártok.

máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Én a kutyapárttól ilyet várok. Ezeket a felülről jövő szarságokat szét kell trollkodni. Építkeznibalulról lehet, közösségszervezéssel, bulival, ingyen sörrel.
máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
2 Igazad van, hajrá Momentum!
máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem kifejezetten Toroczkai ellen irányult az élc, csak technikailag ő volt a következő megszólaló.

A valódi vita helyett kiszámítható mederbe terelt monológok, a "menetrendszerűség" kritikája volt ez inkább szerintem.

máj. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát vicces volt, de azért szerintem qrva cringe hogy valami random párt viccelődik vagy hazudik...
máj. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!