Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit hívnak bébi Gyurcsánynak?

Kit hívnak bébi Gyurcsánynak?

Figyelt kérdés
Miert
máj. 30. 22:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
most épp? Mindig más. Volt már MZP, MP meg Karigeri is, de igazából bárki az lesz, aki épp nem szimpi a fidesznek
máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

És kit hívnak pedofíl simogatónak? Tolvajnak? Korruptnak? Strómannak? Köztörvényes bűnözőnek? Stb-stb!

Na ugye! :)))))

máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Húha! De nehéz a kérdésre válaszolni egyeseknek!
máj. 30. 22:41
 4/19 anonim ***** válasza:
én nem tudom, most épp kicsoda az, mert letiltottam minden fidesz reklámot, mielőtt elindult volna. Szóval aktuálisan gondolom Márki Zay, Magyar és Karácsony közül valaki.
máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
de nyilván full kamu az egész, a fidesztől ennyi telik
máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Karácsont, mert eléggé függ Gyurcsánytól, és az ő embereit tette pozícióba.
máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Aki azt irza, hogy MZP, MP az tud linkelni erről valami értelmes forrást vagy elmentek nála otthonról?
máj. 30. 22:49
 8/19 anonim ***** válasza:
milyen forrást szeretnél? Bocsi, MZP Mini Gyurcsány volt, még 22ben. Vagy karácsony. Ja igen, előbb Karigeri, aztán amikor ő visszalépett, akkor hirtelen MZP Lett a minigyurcsány. Vagy miniSoros. Igazából full egyre megy. Egyiket se hidd el, az a lényeg!
máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8.

Akkor te nem vagy magyar?


Mert az Én szótáramban a mini meg a bébi az egyáltalán nem ugyanaz!

máj. 30. 22:54
 10/19 anonim ***** válasza:
58%

#9 xdd az is egy szint, hogy a kormánypárt ilyenekkel dobálózik, hogy az ellenfele "bébi" meg "mini", és van olyan állampolgár, aki ezen akad fenn, amikor full egyértelmű, hogy ugyanaz a cél: lejáratni az ellenfelet, nagyon nem etikus módon.

De gratulálok, most aztán megfogtál. A mini meg a bébi tényleg nem ugyanaz. Csak épp az üzenet, az uszító jelleg és az ocsmányság az egyforma.

máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!