Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várható a Fidesz támogatottság...

Várható a Fidesz támogatottságának csökkenése úgy, hogy Deutsch Tamást hazai pályán lemosták több százezer fideszes TV néző előtt?

Figyelt kérdés

máj. 30. 22:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%

Deutch Tamás az egyik legtapasztaltabb politikus Magyarországon.

Ne becsüljük le.

máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
27%
9# Elhívták oda is Magyart és Deutschot, csak nem mentek el.
máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

#11

Mármint a drogfogyasztásban, vagy a politikában?

máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
12%

#13


A politikában.

Deutch Tomi Fidesz alapító, ami azt jelenti, hogy a 80-as évek vége óta politizál. Nem sok embernek van nála nagyobb tapasztalata. Ráadásul egyetemen is tanított, szóval nagy tudású ember.

Kár lebecsülni, mert ma este nem volt meggyőző.

máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
#14 én elhiszem, hogy nagy a tudása, de hogy évek óta nem használja, mert elködösíti az agyát a kokaint, az is biztos
máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 árokpart ***** válasza:
14-es Csak sajnálni tudom a tanítványait.
máj. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
szerintem simán 5%-ot veszithették azonnal
máj. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
22%

"Elhívták oda is Magyart és Deutschot, csak nem mentek el."

Ők ketten. De itt olyanok is voltak, akiket oda nem is hívtak, ha jól figyeltem... Ennyi szereplővel és annyi idővel, amennyit szerettek volna, túlságosan hosszúra nyúlt volna a műsor. Akit átlagosan érdekel a politika (és nyilván ezek vannak legtöbben, tehát főként az ő számukra készülnek a műsorok), ennyiből is kideríthette, hogy mik a fő különbségek az egyes pártok között, tehát végülis elérte a célját a műsor. Akit meg bővebben is érdekel, az úgyis figyeli őket mindenféle más műsorokban is, youtube-on, stb., úgyhogy egy csomó minden mást is tud, megtudhat, olyanokat, amik most nem fértek bele ebbe a két órába.

máj. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!