Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várható a Fidesz támogatottság...

Várható a Fidesz támogatottságának csökkenése úgy, hogy Deutsch Tamást hazai pályán lemosták több százezer fideszes TV néző előtt?

Figyelt kérdés

máj. 30. 22:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Elhúzza a csíkot xDdd
máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%
Hol mosták le? Te mit néztél? 🤣
máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
Ki mosta le? :DDD
máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

én azért remélem, hogy igen. Több párt is beleállt vagy belé, vagy a fideszbe. Pl a Háborús politikánál érdekes volt szerintem az a felvetés, hogy akkor hol vannak az óvóhelyek?

Na mindegy. Deutsch vállalhatatlan volt. Szerintem ott volt a legőszintébb, amikor az elején kijelentette: Én kész vagyok. Hát az látszott is rajta, szegényke teljesen készen van xdd d

Nem tudom elhinni, hogy vannak olyan agymosottak, akik komolyan tudják venni

máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Te most tényleg azt hiszed, több százezer fideszes nézte ezt? Ahogyan a pártnak, a híveknek sem fontosak az ilyen viták, csak az ellenzéknek. Nekik lehet, hogy felért egy mentális maszturbációval az egész, de Deutsch már hozzáfogott a golyófogó szerephez, a szavazókat meg különösebben nem befolyásolja az egész. Legfeljebb ellenzéki oldalon osztják föl a támogatottságot újra.
máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Ez a vita egy vicc volt! 1-2 perceket kaptam, hogy egy adott vitában kifejthessék gondolataikat. A Partizános vita ezerszer korrektebb volt.
máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
6# kaptak
máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Semmi programja nincs ducsnak, csak soros és dollár.
máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%

"A Partizános vita ezerszer korrektebb volt."

Ott is ott volt mindenki?...

Így is két óra hosszú volt, nem? Szerinted hány órát hajlandó az emberek többsége egy ilyen vitaműsor nézésével tölteni?

máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
Kizárt. Inkább kap egy VikTortát a szerepléséért.
máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!