Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet hinni Magyar Péterbe...

Lehet hinni Magyar Péterbe hogy változáat tud hozni?

Figyelt kérdés
Igazaból már nem voltam szavazni 20éve számomra leszerepelt mindengyik párt. De kéne valamk atütő erő, nem akarom elhinni hogy europa közepén csak ennyire képes Magyarország hogy 2-3millió szegény ember van, ingatlan árak es az infláció meg csúcson. Pedig nen keresek rosszul , de ezekhez az árakhoz már nem is tudon milyen kereset kéne hogy ne csak tuléljen az ember...
máj. 30. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Röviden: nem.
máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Az infláció már rég nincs csúcson, a kormány sikeresen letörte, és teljesen mindegy, hogy MP hány képviselőt küld Brüsszelbe, semmi hatása nem lesz rá.
máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem vetted volna észre, Magyar Péterben újaban kétmillió ember kezd el bizni.

Mert szeretnék eltakaritani a ner irmagját is.

Ilyen egyszerű ez.

Ja, sé jövő hétig még tovább fog nőni a tábor. Menj el szavazni!

máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2es dehogy törte le. visszaesett fogyasztás azért tört le. Köze nincs kormánynak hozzá...
máj. 30. 18:10
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
A változásban lehet hinni, most pedig csak Magyar tud ezzel szolgálni. Persze mi is kellünk hozzá, el kell menni szavaznunk a Tiszára. Mutassuk meg, hogy igaz magyar emberek vagyunk!
máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Rosszabb nem lehet, mint ami most van. Én adok neki esélyt. De mindenképpen menj el szavazni, a legrosszabb, ha otthon maradsz.
máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5-6enis.igy gondolom. Ha már csak fele ennyit lopnak es több jut közösbe már jobb lesz.
máj. 30. 18:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Változást biztos tud hozni, kérdés hogy milyet.
máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
Hitler II. M.P
máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Fideszre nem szavazok már ( pár választással ezelőtt elkövetettem ezt a hibát), az ellenzékre meg mar dettó nem . Marakodik az a par kis part a 10 % ukon. Teljesen magyar Péter sem szimpatikus egyebkent de most rá szavazok. Neki van reális esélye rá, hogy netán mint a kormanyparti mint az ellenzéki pártokat leváltsa. Ennél a felhozatalnál mar csak jobb lehet. Egyebkent ha nem jelent volna meg jó eséllyel nem is szavaztam volna, mert mar elegem van mindkét oldalbol.
máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!