Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hisztek még Vitézynek, miután...

Hisztek még Vitézynek, miután lelepleződött a hazugsága?

Figyelt kérdés

Vitézy mindig azt mondogatta, hogy ellenezte az orosz metrót, és ha jól értettem, épp ezért mondtak fel neki. Hát nem tudom, de ezzel kapcsolatban semmilyen dokumentumot nem tudott szolgáltatni, ami ezt igazolná, ellenben több dokumentumon is rajta van az aláírása, amin a ruszki metrók beszerzéséhez nélkülözhetetlenek voltak, még a kockázatelemzés ismeretében is.


Vagy ezt is Karácsonyra fogja?! :D


Másik is elég hihetetlen, hogy nem fideszes, és nem csak azért, mert Orbán távoli rokona, és az anyukája EP képviselő volt, de ezt a szálat ne is bolygassuk. Egyszerűen hihetetlen, hogy egy nem NER lojális emberke olyan pozíciót kap, mint ő.


Szerintem két másodperc józan ész elég, hogy átlássa az ember, de erősen spiccesen is a helyes megoldásra juthat bárki.


Mi a véleményetek?



#hazugság #Vitézy Dávid #Polgármester-jelölt
máj. 30. 13:46
A kérdező szavazást indított:
Vitézy hazudik.
Vitézí annak ellenére igazat mond, hogy ezt semmivel nem tudja bizonyítani, viszont mások az ellenkezőjét igen.
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Mint szakember, igen is jó dolgokat mond. A részleteket nem tudjuk, értem ez alatt, hogy miért állt úgy a metrohoz, ahogy. Ki tudja, akár sarokba is szoríthatták, vagy mást is ígérhettek neki, amiből aztán semmi sem valósult meg.


Én azt látom rajta, hogy naiv a politikához, csak a szakmát nézi, mert ahhoz ért. Pl. a forrást és annak előteremtését, az "ellenfél" ebből kovácsolt politikai tőkéjét viszont nem látja és vagy nem akarja látni.


Nekem az a véleményem, hogy a főváros valóban egy ócska politikai csatatér és ezen változtatni kell. De ehhez sajnos vagy nem sajos, Vitézy nem elég. Ehhez az egész országos politikának kell(ene) megváltoznia, ami nyilván nem a mostani választáson fog bekövetkezni, bármi is lesz az eredménye.

Ettől függetlenül, megadnám az esélyt Vitézynek, de azt is megértem, ha valaki a fidesz emberének tartja. Nehéz ez, na. :D Úgy vagyok vele, hogy csak Szentkirályi ne legyen polgármester....

máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
máj. 30. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben nálad sincsenek sok évvel ezelőtti dokumentumok egy volt munkahelyedről.
máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért csak tudna valamit mondani, hogy mikor tiltakozott, és hogy hol. Én ilyesmire azért emlékeznék.
máj. 30. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem lehetséges, hogy egyedül maradt a véleményével, és ezért ment bele? Vagy kényszerből?
máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor miért nem mondott le? Miért nem borított asztalt?!

Ja és milyen érdekes, hogy utána milyen zsíros Budapest Szívatási Miniszteri állást kapott. Meg is állta a helyét.

máj. 30. 15:35
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyébként már csak azért is vicces, hogy most olvastam a Grassalkovich úton a HÉV mellett, hogy őőőőő bizony felújíttatja a HÉV-et. Nos, lehet, hogy Vitézy most ébredt a téli álmából, de ezúton világosítom fel, hogy a HÉV sajnos már a MÁV-HÉV Zrt-hez tartozik, vagyis állami hatáskörbe tartozik.

És arról is felvilágosítom, hogy aki ezt nem tudja, az alkalmatlan, nem csak arra, hogy főpolgármester legyen, de még arrais, hogy egy falu képviselője legyen.


De ha úgy érzi, hogy mégis el tudja intézni, és nem csak ígérgetni akar, akkor közjegyző előtt tegyen nyilatkozatot, hogy amennyiben nem sikerül elérnie, minden juttatásáról lemond, plusz kifizeti mindenki más kampányköltségét is.

máj. 30. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!