Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vam az hogy amikor a...

Miért vam az hogy amikor a kommunizmusról van szó, akkor az elvileg nagyon USAellenes MHM is szóról szóra a CIA propagandát mondja fel?

Figyelt kérdés

100 millió halott (ma már mindenki tudja hogx kamu), nincs előrelépés (kapitalizmusban sincs ha nem születsz jó családba), mindenki nyomorgott (ehelyett most van tele minden csövesekkel meg koldusokkal).


Nem zavarja őket hogy totál hülyére veszik őket?



máj. 30. 12:24
1 2
 11/13 sörpocak ***** válasza:

"Amellett, hogy a kérdező sem százas, ezzel érvelni se túl okos, mivel itt csak egy már jó ideje létező dolgot neveztek el, de ettől még létezett előtte is az adott dolog."

Én ezt értem és éppen arra akartam kilyukadni mint te a római példámmal. Nagyon könnyű lenne a kapitalizmusra fogni a világ összes gondját, ha azt a kizsákmányolással tesszük szinonímába. Miért volt kapitalista a brit birodalom, de a római nem? És miért írjuk a kapitalizmus számlájára azt, hogy Indiában éheznek emberek, nem pedig az indiai rendszer egyedi számlájára? És ha kifejezetten a kommunizmussal akarjuk összemérni, akkor nem lenne ésszerű ugyanazt az idősíkot kijelölni a kettőnek a vizsgálódás idejére?

máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11 Ilyen alapon mitől volt kommunista az államkapitalista Szovjetunió?
máj. 30. 19:58
 13/13 sörpocak ***** válasza:
Megnyugtatóbbnak érezném, ha az elmúlt 3-4 hozzászólasomban feltett számtalan kérdésemre volnál szíves válaszolni, ahelyett, hogy velem hámoztatnád ki az elmúlt 2 évszázad ideológiai szerteágazódását.
máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!