Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgy tűnik Szentkirályi visszal...

Úgy tűnik Szentkirályi visszalép. Karácsony vs. Vitézy - ki fog nyerni?

Figyelt kérdés
[link]

#Magyarország #Karácsony Gergely #Vitézy Dávid #Szentkirályi Alexandra #Még a héten eldőlhet, visszalép-e Szentkirályi Alexandra #Karácsony vs. Vitézy
máj. 27. 18:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Pontosan! Annak érdekében nem mondott igazat, hogy jót "tegyen saját magának, a saját pártjának", vagy egyébként teljesen mindegy, hogy milyen más okból kifolyólag. De ez miért szépíti azt a dolgot, hogy közben nem mond igazat? Ő is tudta, hogy nem úgy lesz, ahogy mondja, mégis kikérte magának, amikor a riporter konkrétan rákérdezett ezekre. És értem, hogy nem mondhatta ki a valós szándékát/tervét, de pont ezzel vált ki unszimpátiát belőlem, és sok más emberből is.


Ha egy párt érdekében valaki állít valamit, de közben meg homlokegyenest az ellenkezőjét teszi, az számodra teljesen legit/elfogadható? Elkönyveled ilyenkor, hogy a pillanatnyi helyzet és a párt érdekei ezt kívánták és elfogadod, hogy szembeköpnek? Az én szememben ez továbbra is csak azt jelenti, hogy nem egy őszinte ember. Inkább amolyan számító, vagy aljas (és ezt nem degradáló értelemben értem, csak amolyan hátsó szándékkal ügyeskedő értelemben).

jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Jah, még egy dolog: Az sem teljesen normális már szerintem, hogy egyáltalán ügyeskedni kell egy polgármester választáson, és nem arról szól a fáma, hogy az emberek kit szeretnének megszavazni, hanem arról, hogy hogyan ügyeskedjünk a szavazáson, hogy a végén mi emberünk ülhessen a székbe.
jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"közben nem mond igazat"

Igazat mondott, hiszen akkor, amikor mondta, még úgy volt, hogy nem lép vissza.

Azóta változott a helyzet, amit nagyon is jó, ha egy politikus képes érzékelni, és alkalmazkodik is hozzá, nem pedig csak megy előre szemellenzősen egy olyan irányba, amiről menet közben kiderül, hogy a szakadékba vezet.

jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!