Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vajon visszalépteti...

Fidesz vajon visszalépteti Szentkirályit Vitézy javára?

Figyelt kérdés
Szerintem igen, most csinálják a felméréseket, hogy mekkora esélye lenne Vitézynek 1v1 Karácsony ellen. Nem mellesleg amúgy is nagy égés lenne a Fidesznek, ha Szandi 16%-ot kapna.

ápr. 24. 13:41
A kérdező szavazást indított:
Igen, vissza fogják léptetni Szentkirályit
Nem, kitartanak mellette a végsőkig
19 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

A fidesz mindent mérésekre alapoz, mivel egy populista párt. Ha a számok alapján Vitézynek egyedül van nagyobb esélye nyerni, akkor Szentkirályi vissza lesz léptetve biztosan.


De ez azért egy nehéz kérdés, mert most Vitézyre szavazna egy ellenzéki, mivel nem biztos, hogy fideszes, így Karácsonytól tud szavazókat elvenni. Viszont Szentkirályi visszalépése egyértelművé tenné az ellenzékiek szemében, hogy Vitézy fideszes, ezzel pedig az ellenzékiek elől teljesen elzárná magát.

ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
ezt a nőt is csak egy kapcarongyként használják.
ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

Mikor volt olyan az elmúlt 14 évben, hogy egy ellenzéki jelölt javára visszaléptettek egy fidesz-kdnp jelöltet?

Hivatkoztok itt minden hülyeségre, de a valóságban mikor volt ilyen?

ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem beárazták, hogy Szentkirályi nem nyer. Febr. végén/márc. közepén -már nem emlékszem mikor - egy közvélemény kutató azt kérdezte azt kérdezte, szavaznék-e főpolgiként Kocsis Mátéra. Valószínűleg rosszabb lett az eredmény a vártnál, nem őt jelölték. Ha Szentkirályi bukik, nem nagy baj, mert ő csak egy nő.
ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#4 Akkor még találgatták ki lesz majd a fidesz jelöltje. Nem a fidesz találgatta hanem a fideszen kívül állók.

Szentkirályiról már korábban döntöttek, csak a kegyelmi botrány meg Magyar Péter felbukkanása elvitte a show-t és nem indult el a kampánya korábban.

ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4-es tőlem meg Szandra Bober krwa férjéről kérdezték ugyanezt. :D
ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy a kevésbé képzett fideszes tuti nem szavazna át a másik tömegközlekedésesre szerintem. A fidesz listának pedig nem tenne jót ha Szandi nem indulna.


Szerintem amúgy a főpolgármester témát elengedte a fidesz, mert nem verhetik meg Karácsonyt. Viszont listáról odatolakodnának.

ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Továbbra sem értem,hogy a fidesznek miért lenne jó,ha Vitézy nyerne? Sztem elvannak ezzel a "bűnös város" narratívával,ahol mindenért lehet Karácsonyt hibáztatni, a forrásokat meg nem kell küldeni. Vitézy esetén lehet,hogy csinálniuk is kéne valamit, mert őt nehéz lenne összegyurcsányozni.

Szenkirályit ha leveszik az asztalról, azzal együtt jó pár helyet is elvesztenének a közgyűlésből, nem látom magam előtt,hogy ez miért lenne jó nekik, ha van egy közgyűlés, ahol nincs többségben a fidesz, és van egy polgármester,aki ki tudja, mit vagy hogy fog csinálni.

ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Vitézy úgy ugrálna ahogy fütyülne. Tanult abból, hogy amikor csak egy alsó káderrel keménykedett rögtön parkolópályára került, mert még Tarlós is oda tudta tenni.
ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt nyilatkozta, amikor kérdezték tőle, nem tervez visszalépni. Kétszer is megerősítette.


(Mintha ő döntene el bármit)

ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!