Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy képes bármelyik ellenzéki...

Hogy képes bármelyik ellenzéki Karácsonyra szavazni Vitézy helyett?

Figyelt kérdés

máj. 27. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A DK-sok nyilván Karácsonyra szavaznak, mivel Karácsonnyal egyezséget kötöttek, közös listájuk van.
máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, ez igaz, egyes. Hogy lehet bárki DK-s 2024-ben...
máj. 27. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Mert szerintem a kutyákon és talán(ez egy nagy talán) Magyar Péteren kívül minden eddigi ellenzéki párt így vagy úgy lepaktált a fidesszel. Karácsony karrierjében is számos olyan pont van, ahol ez bizonyítást nyert.

Vitézy ugyan szintén fideszes volt, de őt úgy néz ki pont azért vetette ki magából, mert szakmai alapon akarta végezni a munkáját.

Szakmailag egyértelműen jobb Vitézy és valószínüleg előrébb helyezné a budapestiek érdekét a pártpolitikai érdekekkel szemben, mint Karácsony.

Így lennék én képes rászavazni, ha nem vidéki lakcímmel élnék Budapesten vagy tíz éve…

máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Mert nem akarok a fidesz emberére szavazni, ilyen egyszerű.


Vitézy egy szakember, adjon neki munkát karigeri.

máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért nem jelentkeztél át, 3-as?
máj. 27. 18:45
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze, az egy százalékos lmp áll Vitézy mögött. Hihető. Mikor fogtok megvilágosodni, ha majd $zandikaah visszalép? Nemsokára megtörténik.
máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5

Őszintén!?

Még mindig nem érzem magam "echte" budapestinek.

Egy időben nagyon éreztem pestet, de egy ideje biztos vagyok benne, hogy nem fogom a városban felnevelni a gyermekemet.

Nem érezem magam jogosultnak dönteni Budapest felett.

Az én kis megyeszékhelyemet sem szívesen hagynám el ilyen formán megmondom őszintén.

máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Érdekes meglátás, köszi a választ.
máj. 27. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!