Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyar Pétert nem rúgják...

Ha Magyar Pétert nem rúgják ki a milliós fizetést érő tagsági pozíciókból és Mészáros cége felveszi őt akkor most nem kéne ezt az árad a tiszás hülyeséget olvasni nap mint nap?

Figyelt kérdés
Boldogan el lett volna továbbra is NER csicskaként a sok pénzért cserébe ahogy az előző 10+ évben is?
máj. 27. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Igen.
máj. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem bizony. Bánja már a Lölő, hogy nem vette fel.
máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Bánja majd Magyar Péter is mikor pár év múlva leáldozik neki és onnantól mivel árulónak tartja a jobb- és baloldal is a kutya nem fogja foglalkoztatni..
máj. 27. 16:55
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem annyira csipázom MP-t, de ha a fideszt és lelkes fanatikusait zavarja, az Magyarországnak nagyon jó. Szóval… árad a Tisza :)
máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4


Árad árad persze, most elérték azt, hogy elvették a többi ellenzéki párt szavazóinak nagy részét és ők az elsők.. attól még a Fidesz ugyanúgy vezet.


Aztán majd szépen apad és apad a "tisza" vagy jön egy újabb bohóc és hozzá vándorolnak át az aktuális szavazók.

máj. 27. 17:02
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
#5 hát hallod… én nem túl sokat konyítok a politikához, de te aztán abszolút vakon vagy a témában. Sebaj, így tovább!
máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

#4 16:57 Butuska gondolat. MP sajnos csak elodázza a NER bukását, megkönnyíti a Fidesz kormányon maradását. Hogy rendkívül elkeseredett politikailag analfabéta tömegek ezt nem látják át, talán nem az ő hibájuk. Ők csak befizették a teljes árat egy hiper szuper porszívónak, ami az áramot is megtermeli magának amiről a porszívóügynök azt ígéri, hogy majd ha megkapja a gyártól a készüléket, akkor meg fogja mutatni.

Engem nem zavar, ha a Fidesz ideges, de én szeretném látni azt a potszívót MOST.

máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#6


Én viszont sokat konyítok a politikához és igazából te vagy vakon a témában ha erre ez volt a válaszod. Én mondjuk tényeket is tudok hozni, elég megnézned pár közvéleménykutatást ahol jól látszik ez, ja és nem "rogán antalost" ahogy a sztárod mondaná, hanem baloldalit is. Az ex-NER csicska Petike az ellenzéki tortából kiharapott egy nagyot és most sok DK-s, Momentumos birka nekik béget az aktuális hazaáruló pártjuk helyett. Nem a Fidesztől vett el szavazókat, ugyanazt a tortát osztogatják az ellenzéki oldalon csak más arányban. Illetve most lemegy a választás és Petike nem fog 2 éven át naponta kampányolni, kvázi APADNI fog a "Tisza" mire jön 2026. Ezek tények.

máj. 27. 17:11
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
Egyértelmű. Aki meghaladta a 8 évesek szellemi szintjét, az látja ezt. Én sajnálom ezeket az embereket mert a lufi elkerülhetetlenül ki fog pukkanni és ez már csalódásból is sok lesz.
máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha orbánék nem teszik tönkre az országot, akkor se.
máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!