Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán tényleg elhiszi magának,...

Orbán tényleg elhiszi magának, amikor növekvő gazdaságról és 1000 milliárdos polgári megtakarításokról beszél?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból belehallgattam egy friss interjújába és olyan érzésem volt, mintha Meseországról nyilatkozna. Csak gyanítani tudom, hogy tudatosan hazudik, vagy komolyan el is hiszi amit mond.

máj. 27. 15:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, te melyik részét nem hiszed el?

Nem növekszik talán a gazdaság?

Nem takarított meg a polgárság 1000 milliárdot? Az 10 millió lakossal számolva fejenként 100 ezer Ft. Olyan elképzelhetetlen?

máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Jót nevettem. :D
máj. 27. 17:42
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

21# Mivel 2 év alatt kb 50% infláció volt és nem hiszem hogy az ország nagy része 50%+ fizuemelést kapott, nem hiszem el hogy bármennyit is félretettek volna.


Kivéve ugye a ner lovagok és fidesz strómanok, akik százmilliárdokkal lettek gazdagabbak. Na őket látod a statisztikákban kedves birka barátom.

máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Képzelem, hogy a minimálnyugdíjas nénike a 28.500 Ft-ból hogyan takarít meg 100 ezret. Folytasd Hofi! :D
máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%

#22

De a kérdésre válaszolni nem voltál képes.


#23

Az utóbbi 2 évben nem volt 50%-os az infláció. Én sem kaptam 50% fizemelést, sőt, mégis tudtam félretenni.


#24

A külföldről kapott nyugdíjából talán tud félretenni.

A minimálnyugdíjasok azért kapnak minimálnyugdíjat, mert Magyarországon nagyon keveset dolgoztak, és az után ennyi nyugdíj jár.

máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Tényleg durva, hogy mintha egy mesevilágban élne. Ez elmegy mondjuk egy nyugdíjas klubban, de egy ország vezetőjeként... Vérlázító kategória, ahogy az emberek arcába hazudik. És valaki még mindig benyeli.
máj. 27. 17:55
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

25# Örülünk neki, hogy tudtál félretenni, te egy hős vagy. Csak rajtad kívül vannak akiknek családja van, betegsége, hobbija vagy egyszerűen csak vidéken él ahogy az ország 70%-a és keveset keres, illetve nyugdíjas.


Ezzel szemben jönnek a hírek, hogy lölő 30 milliárd forintos yachton utazgat.


30 ezer Millió forintos yacht. Fel tudod fogni mennyi pénz az, amit a te adódból vett?

máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Ők abban hisznek, hogy az az igazság amit ők gyártanak. Tehát az mércéjük szerint amit mondanak az igaz. Olvasd el az Orwel 1984.-et ott is legyártják a "valóságot" és változtatják meg a múltat is..
máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%

#27

"Csak rajtad kívül vannak akiknek családja van, betegsége, hobbija vagy egyszerűen csak vidéken él ahogy az ország 70%-a és keveset keres, illetve nyugdíjas."

Mondok egy megdöbbentő dolgot. A Fidesz előtt is voltak emberek, akiknek családja, betegsége, hobbija volt és keveset keresett. A vidéken élők a szarabb helyzetben voltak, a családosok dettó.


"30 ezer Millió forintos yacht. Fel tudod fogni mennyi pénz az, amit a te adódból vett?"

Igen. Ha feltételezzük, hogy Mészáros 12 év alatt felhalmozott vagyonának 100%-a lopásból származik és ezt elosztjuk egységesen 4,5 millió munkavállaló között, akkor Mészáros engem 12 év alatt évi 550 Ft-tal vágott meg. Évi kb. 3 pohár kávé ára az automatából. És most megyek a sarokba sírni. :(

máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Azt már többször olvastam. Ijesztő hasonlóságok vannak. A Háború Béke pl.
máj. 27. 18:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!