Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz Gyurcsány Ferenccel?

Egyetértesz Gyurcsány Ferenccel?

Figyelt kérdés

Meg fogjuk ismerni Magyar Pétert, de nem lesz benne köszönet


[link]



máj. 27. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Kivételesen igen.

Ez nagyon ritka pillanat 🤔

máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
1. Már megint megelőztél!😂
máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
A megállt óra is helyesen mutatja az időt naponta kétszer. Szóval, most igen.
máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ferit már ismerjük, és náluk (Viktor és Feri, a nyerő páros) garantáltan csak jobb lehet...
máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
megen sokat ivott a Feri.
máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Valami hasonlót érzek én is, de kicsi reményt azért admnék M.P.-nek.

Sok furcsaság, kérdés van mögötte.

máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Feri nélkül irom, hogy, ha megnézi az ember az interjúit, -én megnéztem, az első Partizános, a Puzséros, most a heti Telexes és a tengapi ATV-s interjúját- egyérszt, olyan, mint egy betanult szöveget mondana vissza, semennyire sem érzem őszintének, mint egy robot és ráadásul folyamatosan változtatja a véleményét, tegnap már mást mondott a NOlimpiáról, mint korábban, de, hogy vannak pillanatok, amikor láthatóan lecsukó szemmel néz lefelé, még korábban, az újságiró szemébe nézett és a hanglejtése is változik... ezt mindegyik riportban látni nála, látszik, hogy nincs médiapolitikusi tapasztalata.

Sajnos nekem elég sok tapasztalatom van ügyfélszolálaton való munkával és, aki dolgozott valaha is ilyen, vagy ehhez hasonló munkakörben, akarva, akaratlanul kialakul benne egy kamuméter, vagyis élő hazugságvizsgálóvá válik és az interjúi alatt a barométer nemegyszer kiingott nála.

máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!