Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Tisza a Gyurcsany-mentes...

A Tisza a Gyurcsany-mentes ellenzék?

Figyelt kérdés

máj. 27. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a Mi Hazánk is Gyurcsány-mentes.
máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
#1 gyurcsány mentes, de nem ellenzék.
máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Igen
máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Ellenzék???🤔🤔
máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

#2

Hanem?

máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Nem, mivel a DK fiókpártja. A gyurcsány-mentes ellenzék a Mi Hazánk.
máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

A fazon semmi olyat nem mondott a 2 perces felvételét leszámitva, amit eddig nem mondott volna el ellenzéki politikus, vagy magamtól nem tudtam volna.

Viszont, mellé, meg nagyon sokszor ugyanúgy komminukál, mint 0rbán és nagyon sok tök ugyanolyan klisét használ, mint akár a Megafon is.

Nem értem, ha MZP-t annak idején ki lehetett csinálni azzal, hogy baromságokat beszél, akkor őt, miért nem, amikor legalább ugyanakkora baromságokat mond, az EU-ról, vagy a Momentumról, vagy Gyurcsányról.

Nekem is problémám van az ellenzékkel, szerintem sincs rájuk szükség ebben a formában, semmit sem csinálnak és semmit sem érnek 1-2 tiszteletreméltó politikusukat leszámitva. De nem hiszem, hogy egy majdnem ugyanolyan hozná el a megváltást.

Egyre inkább egy újfajta MiHazánkot látok benne, aki kevésbé radikális, de nem rendszerkritikus.

máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 HakapiszikMatyi ***** válasza:
28%
Majd akkor lesz Orbán, meg Gyurcsáns-mentes a politika, ha ezek a volt KISZ-vezetők majd itt hagyják a Földet... Addig szívunk.Azért, addig is Hajrá MHM!
máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Majd kiderül.


Volt már ilyen ígéret.Momentum, MZP.

Aztán ,mégis Gyurcsánnyal szövetkeztek.

máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Dongaben ***** válasza:
48%

Kellene már egy vihar, ami ezt a sok szemetet elsöpri az utcákról!

Magyar Péter meg örüljön, hogy a Gyöngyösi skinhead-ek anno "csak" finoman helyretették, mert még nekik is sok volt, amit művelt...

máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!