Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek hozott többet a Karácson...

Kinek hozott többet a Karácsony vs Puzsér választási vita?

Figyelt kérdés
Karácsonynak, vagy inkább a másik két jelölt valamelyikének?

máj. 27. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Karácsony és Vitézy is nagyot nyert rajta. Vitézy azért, mert ténylegesen egy kompetens jelölt, Karácsony pedig azért, mert állta a sarat a kissé feszültebb Puzsér ellen (teljesen mindegy, hogy jól reagálta-e le Karácsony, a lényeg, hogy a szavazói erős kiállást láttak).


Akik szerint Szentkirályi egy normális jelölt lenne Budapest élére, azok nem fognak hard talkot nézni, meg valószínüleg nem is hallottak róla, mert csak origot olvashatnak. Egy értelmiségi fideszes most Vitézyre szavaz, Szentkirályi egy nevetséges jelölt akinek csak azért van annyi szavazója, mert a fidesz adja mellé a nevet.

máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, szerintem senkinek. Ezt a két 3 órás hard talkot végig nézte az a 200k ember, aki a legtöbbet foglalkozik a politikával, s a leghatározottabban tudja, hogy kire akar szavazni. Én Vitézyt végig hallgattam, ő 10/10-volt. Karácsonynak még az elején vagyok, de meglepetésemre, elég határozottan, s keményen állja Robit.
máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

Kb lejàratàs volt. Én Karàcsony pàrti szeretnék lenni nagyon, de olyan felkészületlenül érkezett hogy elképesztő. Olyan dolgokra nem volt vàlasza amire én is minimàlis jàrtassàggal tudtam volna vàlaszolni. Ràadàsul puzsér ugyan azokat szajkózza. Azt elhiszem Hogy Karàcsonynak nincs ideje puzsért hallgatni. De hogy egy alkalmazott se kapott 2 óràt arra hogy egy videót megnézzen a témàban és kidolgozzon vàlaszokat a Puzsér gyakran ismételt dolgaira, azért ultra gàz.


Ez persze nem azt jelenti hogy vàrosvezetésnél is ennyire igénytelen a Karàcsony csapata. De itt szerintem nemtörődömségből hagytàk magukat megalàzni.


Mondom úgy hogy alapból bírtam annak idején.

máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!